Як змусити дружин перестати бурчати за допомогою більярду! | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Як змусити дружин перестати бурчати за допомогою більярду!

У 18-му столітті професійним завсідникам більярдних неабияк набридло бурчання їхніх дружин, постійно незадоволених вечірнім відсутністю своїх чоловіків.
Як змусити дружин перестати бурчати за допомогою більярду!

Коли у вісімнадцятому столітті більярд з розряду елітарного розваги у великий спорт, багато говорили що по всій видимості, професійним завсідникам більярдних неабияк набридло бурчання їхніх дружин, постійно незадоволених вечірнім відсутністю своїх чоловіків проводять час за більярдним столом . Гарненько подумавши над тим як вирішити ситуацію, гравці вирішили перекваліфікуватися в справжніх спортсменів.

А щоб довести важливість і серйозність свого спорту, вони провели найперший чемпіонат світу з більярду, який і відбувся в 1873 році в США. Турнір був оголошений міжнародним і переміг в ньому такий собі пан Гарньє, віртуозний французький більярдіст, чиє ім'я тепер назавжди вписано в історію світового більярду. З тих пір більярдні чемпіонати проводяться регулярно, а гонорари спортсменів вважаються одними з найвищих, нарівні з покером і тенісом.
Читати усі цікаві факти про більярд


Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART