Більярдний стіл для піраміди, російський більярд, більярди для піраміди купити в Україні, Києві та Одесі | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдні столи для піраміди, російський більярд, більярди для піраміди

Якісний та надійний стіл для російського більярду - одна з важливих складових гарної гри. Стіл для піраміди має відмінні характеристики, які можуть відрізнятися за такими параметрами як каркас, основа та сукно. Традиційний розмір столу - від 10 до 12 футів, але бувають столи та меншого розміру, що відповідає розміру приміщення для гри.

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо купити більярдні столи для російської піраміди за доступною ціною у Києві, Одесі та по всій Україні.

Сортувати:

Виробник:


Altenberg A.G.


АртБильярТ

Більярдні столи для російської піраміди мають розміри ігрової поверхні від 6 до 12 футів і середня висота 820 мм Тим, хто планує брати участь в спортивних змаганнях знадобиться великий стіл (турнірний розмір - 12 футів).

Для домашнього використання необхідно підбирати розмір виходячи з розмірів Вашої більярдної кімнати. Діаметр куль підбирається залежно від розмірів ігрового поля столу, що відповідає 60,3мм для більярдних столів 6-8 футів і 68мм для столів розміром 9-12 футів. Ідеальною плитою (основою ігрового поля) для російського більярда є плита виконана з ардезии; яка може складатися з 1-5 плит залежно від розміру. Також плити можуть відрізнятися завтовшки (тонких 20-25 мм і товстих 40-45 мм).

Від товщини сланцю окрім монолітності столу, залежить і характер кріплення бортів. Для товстих плит воно торцеве (горизонтальне), міцніше і надійніше, на танком камені кріплення вертикальне. Більярдні столи з тонкою ардезией призначені для домашньої, менш інтенсивної гри.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART