10 найсильніших більярдистів України - 2016 : Новини більярду | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»

10 найсильніших більярдистів України - 2016

10.01.2017

10 найсильніших більярдистів України - 2016 з версії ресурсу BILLIARDNEWS.

1. Дмитро Білозеров (Миколаїв).
Зліт Білозьорова став, мабуть, одним з головних подій року, що минає. Перемога на Кубку «Лонгоні», вихід в фінал київського «Парі-матч» - і все це при фірмової грі, коли за допомогою скаженою кладки забивається все. Білозеров завжди грав сильно, слів немає, але і безпосередньо не пов'язаних з більярдом проблем зазвичай вистачало. Але в цьому році якщо не все, то багато що трапилося.

2.Артур Півченко (Запоріжжя).

У 2015 році Півченко виглядав сильніше, ніж цього року. Але один турнір міг перекрити всі відносні невдачі року. Вперше Артур опинився в одному кроці, в одній партії від перемоги у фіналі чемпіонату світу, причому найпрестижнішого, з вільної піраміди. Але в контр виграв Аліхан Каранеев. Півченко не вдалося поки стати четвертим, після Винокура, Тарнівецької і Новосада (ну або п'ятим, якщо вважати Валентина Вонсовського) українським чемпіоном світу. Крім цього, Артур виграв чемпіонат України з комбінованої піраміди, переміг влітку в Батумі на вийшов в півфінал Парі-матч.

3.Владімір Перкун (Костянтинівка).

Протягом місяця, не виїжджаючи з Києва, Володимир Перкун виграв два поспіль серйозних турніру - чемпіонат України з вільної піраміди (вперше в кар'єрі!) І Кубок «Парі-матч».

4.Богдан Рибалко (Кривий Ріг).

Відкриття року. Богдан, вперше беручи участь в чемпіонаті світу, відразу дійшов до півфіналу. Більш того, Рибалко міг піти і далі, але програв у великій боротьбі Артуру Півченко. А путівку на чемпіонат світу кріворожанін завоював на чемпіонаті України, де посів друге місце.

5.Ярослав Тарновецький (Чернівці).

Пропустивши через дискваліфікацію більшу частину 2015 го року, Тарновецький ще половину 2016- го приходив в форму. І заграв тільки восени. Так як! - півфінал турніру Саввіді і перемога на найбільшому українському турнірі року - результати серйозні і дають надію на те, що в новому році Ярослав з новою силою заявить про себе.

6.Андрей Тихий (Кропивницький).

14-річний гравець став чемпіоном світу з вільної піраміди серед юніорів (до 18-ти років). Всього лише другим в історії українського більярду після Андрія Клестова.

7.Александр Паламар (Харків).

Цього року Паламар грав зовсім небагато, блиснувши, по суті, лише двічі. У вересні в Уссурійську Олександр став третім, а в грудні в рідному місті з великою перевагою виграв Кубок України. Один з головних питань, що цікавлять наших любителів більярду - чи буде Паламар в найближчі роки активно грати в турнірах, поки залишається відкритим.

8.Артем Моїсеєнко (Дніпро).

В не дуже багатому на великі перемоги сезоні відзначимо і Артема Моїсеєнко.

9.Юрій Смирнов (Житомир).

У топ-10, по ідеї, повинно знайтися місце всім трьом чемпіонам України цього року. Комбіновану піраміду виграв Півченко, вільну - Володимир Перкун, а ось чемпіоном України з динамічною став 18-річний Юрій Смирнов. Вперше в кар'єрі.

10.Марк Плешко (Одеса).

Два фінали в самому кінці року - на і Кубку України схилили чашу терезів на користь одесита.

Джерело: BILLIARDNEWS
Автор: Ruslan Korinenko