Продаж Світильники, купити Світильники, ціни | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Світильники

Світильники більярдні
Світильники більярдні

Світло дуже важливе як для більярдних у різних клубах, так і для більярдних обладнаних у будинках. Світильники для більярда не лише виконують естетичну роль в інтер'єрі при оформленні приміщення, але і є важливим моментом в створенні правильного світлового оформлення більярдного столу. Щоб світло було яскравим, але в той же час не створювало перешкод для гри, слід пам'ятати про правила розташування світильника від нижнього краю плафона до підлоги (170-180 см) і від нижнього краю плафона до столу (90-100 см).

Більярдні світильники повинні мати непрозорі плафони з матовими лампочками відповідної потужності, щоб очі після гри не втомлювалися. Кількість ламп для більярда залежить не лише від довжини столу, але і від розміру самих світильників.

Існують різні моделі ламп для більярда, але в основному вони діляться на світильники з штангою з металу, з дерева, стилю High Tech і дизайнерські або зроблені своїми руками.

До усього вищепереліченого можна додати, що вибирати світильники для більярда треба дуже відповідально і з урахуванням стилістики оформлення вашого більярдного приміщення.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART