Продаж Більярдні сувеніри, купити Більярдні сувеніри, ціни | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдні сувеніри

Подарункові
Подарункові

Сувеніри

Більярд - це корисний і захоплюючий спосіб проведення часу для усієї сім'ї. За допомогою більярдних сувенірів можна вигідно прикрасити будь-який більярдний зал. Наприклад, постери на більярдну тематику, або годинник відмінно підкреслить загальну атмосферу приміщення. Деякі з них виконують не лише естетичну, але і технічні функції.

Також, більярдні сувеніри - це відмінний подарунок для Ваших рідних, близьких і знайомих. Особливо приємним такий презент буде для людей, які займаються більярдом на будь-якому рівні. Захоплюючі книги, годинник, ручки, майки, брелки, DVD- диски, годинник - усе це стане чудовим способом зробити будь-якій людині приємно!

Книги про більярд

Ця категорія товару особливо популярна серед чоловіків. Книги можуть не лише допомогти навчанню гри, але і відкрити цікаві секрети більярда. Для любителя, як і для професіонала такий сувенір стане приємною несподіванкою. Хочете порадувати свого чоловіка? Купіть захоплюючу книгу про історію виникнення гри, яка стане прекрасним провідником у світ більярда!

Подарункові сувеніри

Широкий асортимент сувенірів здивує своєю різноманітністю: запальнички, годинник, майки, футболки, ручки і багато що інше! Приємна дрібниця, яка стане відмінним аксесуаром для любителів більярда.

DVD

DVD- диск з повчальною методикою може стати відмінним презентом для людини, яка тільки починає осягати ази гри у більярд. Також є спеціальні матеріали для початківців і цікаві випуски для людей, які давно займаються більярдом.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ