Більярдний стіл для пулу купити, стіл для американського більярду в Україні, Київ, Одеса за ціною | інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдний стіл для пулу, стіл для американського більярду

Пропонуємо купити більярдний стіл для пулу за доступною ціною у Києві, Одесі. Якісний стіл для американського більярду у нашому інтернет-магазині «БІЛЬЯРД СЕРВІС» з доставкою по всій Україні та якісним сервісом.

Сортувати:

Виробник:


Altenberg A.G.


АртБильярТ

Пул, американський більярд та «американка»

Що таке пул? Відповідь проста - один із варіантів гри на більярді. Як і інші види гри (піраміда, снукер тощо) американський пул має свої правила та особливості гри. Часто через співзвучність назв пул (американський більярд) плутають з «американкою» - одним із видів російського більярду. Однак це зовсім різні ігри та більярдний стіл для американки не підійде як стіл для американського пулу.

Більярдні столи для пулу відрізняються широким коридором луз та невеликою висотою 74-76 см, кулі для американського більярду мають діаметр 57,2 мм. Якщо ви хочете купити стіл для пулу для домашньої гри розмір столу необхідно підбирати в залежності від розмірів приміщення, в якому планується його встановлювати, на спортивних змаганнях дозволяється використовувати лише 9-футові столи для американського більярду.

Необхідно відзначити, що більярдний стіл для пулу можна встановлювати в приміщеннях зі значно меншою площею, ніж вимагають інші види більярду (російська піраміда і снукер). Дизайн та матеріали, з яких виготовляють стіл для американського пулу, можуть бути різними. Існують столи для більярду в пул як у класичному оформленні, виконані з використанням натурального дерева (кедр, бука, дуба, ясеня тощо), так і сучасніші, наприклад, у стилі хай-тек. Ідеально рівну поверхню столу для пулу створює плита ардезія.

Різновиди пулу

У пулі є кілька варіантів гри. Найбільш відомі це пул 9 і пул 8. Стіл пула 9 і стіл пула 8 не відрізняються, і для обох видів гри використовують однакове обладнання, але різні способи розміщення піраміди та правила гри.

Розмір столу для пулу

Розмір столу для американського більярду вимірюється у футах. Англійська фут - 30.48 см. Розмір у футах - це довжина поля для гри, або відстань між короткими бортами. Є столи від 5 до 9 футів. Столи для пула 6 футів використовуються рідше, а стіл 5 футів для пула скоріше підійде для дітей чи розваг. У турнірах зазвичай використовують стандартні столи 9 футів.

Стандартний стіл для пулу має висоту ігрового поля: 74,3-78,74 см. Розмір ігрової поверхні 1,27 2,54 м, без урахування бортів (для столу 9 футів). Створ кутових луз: 11,43-11,75 см, а середніх: 12,7-13,0175 см. Розмір більярдного столу для пула або розмір столу в американському більярді часто важливий для того, щоб якщо ви хочете насолодитися грою будинку або на дачі, то вам необхідно знати розмір приміщення та якого розміру більярдний стіл для пулу у футах та метрах.

Размір столу, футів Размір поля для гри, см Размір приміщення, м
6 футів 180 x 90 4,9 x 4
7 футів 200 x 100 5,1 х 4,1
8 футів 224 x 112 5,4 x 4,3
9 футів 254 x 127 5,7 x 4,5

Розмір приміщення залежить від розміру столу і від довжини використовуваного кия з урахуванням простору для замаху. Звичайна довжина кію для пулу 144-148 см. Якщо у вас розміри приміщення менші, то ви можете використовувати укорочений кий, для гри в піраміду слід врахувати, що там кий приблизно на 20 см більший.

Стіл для пулу - ціна

Ціна столу для американського більярду залежить від розміру столу, його дизайну, якості обробки та матеріалів, що використовуються в т.ч. від того, яка плита використовується для ігрового поля - ардезія, ДСП/ЛДСП, МДФ. Діапазон цін вартості столу для пулу в еквіваленті від $600-700 для бюджетних моделей до $2000-4000 для дорожчих столів для гри в американський більярд.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ