Виїзд менеджера | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Виїзд менеджера

   Компанія "Більярд-сервіс" рада запропонувати нову послугу своїм найбільш зайнятим клієнтам! Тепер по вашій заявці наш менеджер-консультант приїде безпосередньо до вас офіс або додому для консультації з питань вибору більярдного устаткування, підборі дизайну столу або для будь-якої іншої професійної допомоги при виборі більярдного столу. Наша нова послуга напевно зацікавить тих, хто планує придбати більярдний стіл, але у кого бракує часу особисто відвідати наші салони-магазини і виставкові зали.  


   Частенько саме виділене приміщення (розташування, розмір, форма, інтер'єр або його проект) визначає вибір більярдного столу (розмір, конструктив, дизайн). Ось чому саме виїзд нашого фахівця допоможе Вам підібрати саме Ваш більярдний стіл.

   Для виклику менеджера-консультанта необхідно оформити заявку по телефону (048) 775-70-50; (067) 486-05-56, назвавши адресу, зручну для Вас дату і завдання, які будуть поставлені перед консультантом. Ви отримаєте не лише професійні відповіді на усі питання, але і повний набір каталогів і прайс-листів, які допоможуть Вам визначиться з вибором більярдного столу з оптимальними саме для Вас характеристиками.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART