Більярдний кий, кий для більярду купити в Україні, Київ, Одеса | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдний пул, снукер, піраміда. Кий для більярду ручної роботи. Кий АС.

Більярдний кий – головна зброя будь-якого більярдиста незалежно від того який вид гри ви вибрали - пул, снукер або піраміду. Кий для більярду має бути відмінної якості, правильно підігнаний під гравця (довжина, вага) та повністю відповідати встановленим нормативам. Якщо ж кий не відповідатиме якійсь із цих вимог, хорошої гри не вийде. У нашому інтернет-магазині ви можете купити більярдний кий з доставкою в Україні або в наших магазинах у Києві та Одесі.

Кий для піраміди
Кий для піраміди
Кий для пула
Кий для пула
Кий для снукера
Кий для снукера
Кий ручної роботи
Кий ручної роботи
Більярдний кий Інкрустація
Більярдний кий Інкрустація
Кий Перламутр - ручна робота
Кий Перламутр - ручна робота
Більярдний кий АС
Більярдний кий АС
Кий AS Люкс
Кий AS Люкс
Кий Trouble Shooter
Кий Trouble Shooter

Як правило, хороший кий робиться збірним, з якісних твердих порід деревини і має бути ідеально прямим. Довжина кия буває різною. Стандартний кий для російського більярда має довжину 1,5 - 1,6 м, а вага його може бути від 680 до 820 грам, для пулу це відповідно до 1,44 - 1,46 м і 450 - 690 р.

Можна грати на більярді і звичайним стандартним києм, виданим закладом, але хороші гравці і пристрасні прихильники цієї чудової гри, вважають за краще мати власний, виконаний відповідно до індивідуальних вимог.

Після завершення гри більярдний кий необхідно або поставити на спеціальний стелаж, або уклавши в індивідуальний футляр зберігати в підвішеному вертикальному положенні при кімнатній температурі і помірній вологості повітря. Не слід возити кий у багажнику автомобіля, від цього його може повести.

При правильному зберіганні і відповідному відході якісно виготовлений кий служитиме дуже довго, не втрачаючи своїх ігрових якостей.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART