Столи для більярду, купити більярдний стіл Київ, Одеса, вигідні ціни в Україні | інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Столи для більярду, більярдний стіл для піраміди, снукера та пула

В першу чергу слід врахувати розміри приміщення, місце повинно вистачити для кожного гравця, а не тільки для одного столу. Проте не варто забувати при виборі, що для кожної гра будь то снукер, американський пул або ж російську піраміду потрібно свій тип столу.

Для гри в американський пул столи мають ширші лузи, ніж столи для гри в російський більярд, тому на них практично немає "мертвих зон". Для професійного пулу підійдуть тільки 9-ти футові столи, а ось в домашніх умовах можна грати на столах 7 і 8 футів.

Офіційні ігри по російському більярду проходять на 12-ти футових столах зі своїми стандартами, з "строгішими" лузами.

У клубах або барах в російський більярд нерідко грають на столах 11, 10, 9 і навіть 8 футів. Ігрова поверхня такого столу розташовується на висоті 820 мм від підлоги. Створи середніх луз на столі, тобто відстань від однієї губки лузи до іншої, складають 82-84 мм, а кутових луз 72-74 мм

Снукер від двох перших варіантів гри у більярд відрізняють складніші правила. На столі проводиться болкерная лінія, а позиції усіх кольорових куль відзначаються точками. Для гри в снукер підійдуть столи 12, 11 і 10 футів, турнірним розміром як і в російському більярді являється розмір 12 футів. Для кутової лузи ширина найвужчого місця для гри на чемпіонаті складає 80мм., для середньої лузи ця величина складає 82 мм Для повсякденної гри ці показники складають 82 і 84 мм відповідно.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART