Чому сукно на більшості більярдних столів зелене? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Чому сукно на більшості більярдних столів зелене?

У першу гру, подібну до більярду, грали на повітрі. Селяни ганяли м'ячі на зелену траву довгими палицями та намагалися пройти через маленькі ворота.
Чому сукно на більшості більярдних столів зелене?

У першу гру, подібну до більярду, грали на повітрі. Селяни ганяли м'ячі на зелену траву довгими палицями та намагалися пройти через маленькі ворота. Гра була улюблена не лише бідняками, а оскільки погода не завжди могла дозволити організувати ігри на галявині, дворяни почали грати у більярд у приміщенні. Потім з'являється варіант, коли вже не потрібно було бігати і гра проходила на столі. Звичайно, поверхня перших ігрових столів була кам'яна. Звичайно, кий (тоді це просто палиця) та м'яч були пошкоджені, тому саме покриття було не ідеальним. Звісно, ​​згодом вони знайшли рішення. Почали обтягувати тканиною кам'яну поверхню столу, щоб вона стала більш однорідною і гладкою, а колір залишився звичного кольору галявини. Зелена трава.

Столи, вкриті тканиною, вперше з'явилися у 15 столітті. У той час промислова революція в Англії була в самому розпалі. Тканина була недорогою, особливо для вищого стану, тому використовувати її для виготовлення більярдних столів було дуже вигідно. У результаті народжувалися різні компанії. Дивно, але ці бізнес-підрозділи працюють і сьогодні. Наприклад, у 17 столітті було засновано компанію Iwan Simonis.

Нині існує безліч компаній, які виробляють цей продукт. Лідером є підприємство із Бельгії Iwan Simonis. Продукція компанії зареєстрована в регламентах багатьох міжнародних асоціацій та використовується на великих змаганнях. Також відомі іспанська Gorina, Eurosprint в Чехії, Hainsworth і Milliken в Англії.

На якість гри впливає щільність та розмір матеріалу на поверхні. Наприклад, для гри в російську піраміду необхідні міцні матеріали, здатні витримувати величезні навантаження і перепади температур. У зв'язку з цим вміст нейлону у складі більярдного сукна найвищий – 30%. Зміст нейлону найнижчий у снукері, де виконуються точні та слабкі удари. Багато матеріалів для снукера виготовлені зі 100% вовни. У пулі та крамболі тканина на 90% складається з вовни.
Читати усі цікаві факти про більярд


Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART