З чого зроблено більярдну крейду, чому вона синього кольору і як перевірити її якість? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


З чого зроблено більярдну крейду, чому вона синього кольору і як перевірити її якість?

Якість крейди перевіряється просто - проведіть пальцем по крейді, якість тим краще, чим більше крейди залишиться на пальці.
З чого зроблено більярдну крейду, чому вона синього кольору і як перевірити її якість?

Сучасна більярдна крейда виробляється з меленого білого кварцу та алокситу, змішаних у різних співвідношеннях. В основі крейди лежить кварц, а алоксит - тверда мінеральна суміш, що надає крейди абразивність та шорсткість. Крейда створюється пресуванням при тиску 15 тонн. Ця потужність дозволяє зробити крейду дуже щільною. Це забезпечує рівномірну та мінімальну товщину шару крейди, нанесеної на наклейку. В результаті набивання працює добре і більярдний стіл не пошкоджується.

Кольоровою крейдою стали робити з початком його великого промислового виробництва шляхом додавання кольорових пігментів. Це робиться для того, щоб залишки крейди були менш помітними на більярдному сукні. Тобто, якщо ви граєте на більярдному столі із зеленим сукном, використовується зелена крейда, з червоним – червоний тощо.

Якість крейди перевіряється просто - проведіть пальцем по крейді, якість тим краще, чим більше крейди залишиться на пальці.

Крейда для більярду – незамінний інструмент для гарної та приємної гри на більярді. Виготовляється з пресованого абразивного матеріалу і наноситься на набійку для кию для збільшення коефіцієнта тертя. Таким чином запобігається ковзанню кия при ударі по більярдній кулі. Більярдна крейда створює захисний шар на наклейках і допомагає звести до мінімуму кількість невдалих ударів. Це також дає гравцеві відчуття впевненості у виконанні важливих ударів. Крейда надає необхідного тертя, зчеплення та обертання кулі – ці фактори надають важливе значення для якості гри.
Читати усі цікаві факти про більярд


Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART