Карамболь у більярді що це? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Карамболь у більярді що це?

Карамболь (більярдний термін) - удар, у якому биток, торкнувшись однієї прицільного кулі, вдаряється іншу тобто. рикошетний удар.
Карамболь у більярді що це?

Карамболь [франц. carambole - червона куля]. Найчастіше слово карамболь використовують як назву одного із видів більярдної гри. Унікальність цього різновиду більярду використання безлузних столів для більярду. Окуляри зараховуються, за осколки від бортів та попадання у прицільні кулі. Але ми поговоримо про інше значення цього слова – вид удару у більярдній грі.

Термін Карамболь - що це в більярді!

Карамболь (більярдний термін) - удар, у якому биток, торкнувшись однієї прицільного кулі, вдаряється про інший тобто. рикошетний удар. Також карамбольний удар у більярдній грі може бути виконаний від борту. За допомогою карамболування битком від більярдної кулі, що зіграється можливе вирішення складних ігрових ситуацій. Удар, зіграний карамболем, красивий і ефективний, але якість цих ударів залежить від навичок гравця володіти більярдним києм та «своєю» кулею.

Карамболь - інші значення

З цікавого, можна відзначити, що з області гри в більярд століття тому термін Карамболь пішов гуляти в народ позначаючи в переносному сенсі неприємну, делікатну ситуацію, пов'язану з різними розбірками та скандалами. Тепер це значення слова застаріло, але ще дворянській середовищі часто бувало так називали дуель.

Ну і ще одне значення слова карамболь, яке рідко використовується ця назва екзотичного тропічного фрукта карамбола з кисло-солодким смаком, що нагадує ананас або аґрус.Корисні посилання:
Голий чемпіон: Марк Вільямс прийшов на прес-конференцію роздягненим
Купити кий для більярду
Читати усі цікаві факти про більярд


Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART