Партнерам | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Партнерам

Ви хочете зміцнити свій авторитет серед клієнтів?

Можливо, для цього Вам і Вашому персоналу потрібно докласти чимало зусиль, щоб зібрати максимум відомостей про товари, якими ви торгуєте. Можливо також, що для створення власної бази знань Вам не вистачає точної російської термінології, адже велика чась фірмових каталогів виробників обладнання для більярду складена в розрахунку на англомовних фахівців і покупців.

Інформаційна підтримка партнерського бізнесу

Якщо ви здобуваєте інформацію лише з каталогів і проспектів виробників, то, можливо, вона не настільки повна, як хотілося б. Каталоги виробників не створюють повної картини стану справ у галузі та недостатньо повно розповідають про застосовуваних технологіях, адже їх завдання - проінформувати про ціни, не більше того.

Інформація - ключ до всього. Добре поінформований покупець, після компетентної консультації з Вами, неодмінно зміцниться в своєму бажанні купити потрібний йому продукт саме у Вас. Добре поінформований керівник ніколи не зробить помилки, вибираючи асортимент і постачальників.

До сьогоднішнього дня завдання досягнення керівниками і персоналом торгових компаній повної інформованості про більярдної продукції всього світу вважалася в Україні нелегкою справою. Не дивно. Російською мовою просто не було опублікованих джерел інформації. Тепер таке джерело є.

Важливим кроком у розвитку нашої дилерської мережі стала програма, яку ми представляємо Вам сьогодні. Це - перший подібний захід для російськомовної аудиторії, яке має на меті поширити інформацію, яка раніше була доступна тільки нечисленним фахівцям, колекціонерам і знавцям-одинакам, розкиданим по всьому світу.
Сайт www.billiard-s.com тепер містить регулярно поповнюється керівництво для покупця, де пояснюється, наприклад, ніж хороший кий відрізняється від поганого, найдокладнішим чином описані всі складові елементи кия - від інкрустацій до наклейки, наведені точки зору різних людей, широко відомих в більярдних сферах, а також наукові викладки, що пояснюють той чи інший феномен.

На додаток до цього, для наших бізнес-партнерів Програмою Інформаційної Підтримки передбачається пряме поширення ексклюзивної технологічний і маркетингової інформації, що стосується багатьох важливих аспектів як в торгівлі більярдним устаткуванням, так і в його виробництві.

Очевидно, що ця інформація призначена для всіх, хто, маючи справу з більярдом і обладнанням, хоче приймати компетентні рішення, а також для тих, хто готовий авторитетно консультувати своїх покупців.

Тепер Ваші продавці та менеджери зможуть:

  • грамотно і професійно пояснити клієнтам, ніж, наприклад, один кий відрізняється від іншого (важливі не тільки зовнішні відмінності, але і всі деталі, пов'язані з технологією виробництва, надійністю, довговічністю, ігровими якостями).
  • дати правильний і авторитетний рада покупцеві.
  • переконливо cформіровать мотивацію до покупки у менш рішучих покупців
  • прийняти обгрунтовані рішення при побудові асортименту.

Ми вважаємо, що ці фактори здатні вивести імідж Вашої компанії на більш високий рівень, а значить - збільшити кількість Ваших продажів.

Більярдне обладнання - це делікатна сфера торгівлі, де звичайна реклама не завжди ефективна, де вона потребує фундаментального підкріплення Вашої твердою репутацією знавця своєї справи. Ми впевнені, що Ви можете ще більше зміцнити її з нашою допомогою.

Ми пропонуємо Вам стати учасником програми Інформаційної Підтримки партнерського бізнесу, вступивши до лав наших дилерів. Почавши співпрацювати з нами, Ви отримуєте також право на пільгових умовах брати участь у всіх маркетингових акціях, що проводяться нашою компанією, в числі яких:

  • Реклама в засобах масової інформації.
  • Інтернет-реклама і маркетингові експерименти.
  • Реклама на більярдних турнірах і в клубах-партнерах.

Більше інформації - більше прибутків!
 
Спробуйте, і переконаєтеся, що це реальність. Ви витратите лише трохи зусиль, а виграєте у всьому.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART