Сім фактів про більярд які ви точно не знали! | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Сім фактів про більярд які ви точно не знали!

більярдні кулі

1. Чому колір більярдного сукна зелений?

Як і гольф і крокет більярд в Європі спочатку був однією з ігор на відкритому повітрі. Тому вважається, що коли, щоб уникнути впливу погоди його перенесли в приміщення, то покриття столу зробили зеленим, що він був схожим на галявину.

Однак слід зазначити, що є й інша думка - що зелений колір сукна більярдний стіл отримав від частого близького сусідства з іншими азартними іграми які традиційно проводилися за зеленим столом.

2. Коли був створений перший більярдний стіл?

Перший більярдний стіл імовірно був створений столярних справ майстром Анрі де Вінем в 14 столітті (а точніше в 1469 рік) в Франції де тоді правил король Людовик XI.

3. Чому більярд так називається?

Вважається, що назва «більярд» походить від французького слова «billiart», яке можна перекласти як «жезл». Але якщо бути точним то французьке слово bille означає куля, а billette означає палиця. А ось мистецтво (arte) управлятися з кулею і палицею отримало назву billiard.

Спеціальний термін «кий» також походить від французького «queue», що означає хвіст. тому дерев'яний жезл з рукояткою, схожою на хвіст, використовували для того, щоб наносити удари по кулях.

4. Хто був першим більярдний шулером?

Одним з перших більярдних шулерів історія вважає невідомого литовського князя, який встановив стіл на підлозі який можна було непомітно нахиляти. Після того як суперник князя прицілювався і здійснював удар, слуги князя непомітно переміщалися по кімнаті і таким чином нахиляли стіл, що приводила до достатнього для промаху відхилення траєкторії удару від початкової.

5. Коли був перший чемпіонат світу з більярду?

Найпершим видом спорту по якому було проведено чемпіонат світу був більярд. Ця подія відбулася в 1873 році. Переможцем турніру, який пройшов в США, став хтось Гарньє - французький більярдіст.

6. Чому американський президент грав в більярд потайки?

У період початку історії американського більярду, коли поняття «більярд» прирівнювалося законом до тоталізатора і грі на скачках, гра була заборонена в багатьох штатах США. Так що навіть Томас Джефферсон (3-й президент США) змушений був ховати стіл у своїй резиденції в Вірджинії. У випадку, якби його зловили за грою за законом штату йому загрожувало до 2 років в'язниці.

7. Чоловік чи жінка?

Жінкою яка вперше перемогла на світовому чемпіонаті з більярду виявився чоловік. Вона записалася на змагання під ім'ям Френсіс Андерсен. Але як потім (після перемоги) виявилася це був чоловік якого звали Кричи. Свого часу в 1920 році ця історія була одним з найбільш гучних подій в більярдній середовищі.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART