Торгові умови | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Торгові умови

Розміщення замовлення робиться в усній або письмовій формах:

 • по телефону (+38 048 715-04-02, 777-03-28) — клієнт може отримати безкоштовну консультацію і скласти замовлення під час дзвінка, спираючись на отримані в ході консультації відомості. Кваліфікованість і доброзичливе відношення наших співробітників гарантуються.
 • факсом (+38 048 715-04-02) — у заявці просимо вказувати каталожний номер продукту, його найменування і кількість, а також дані замовника (ПІБ, адреса, контактні телефони), способи доставки і оплати.
 • по e - mail billiard-s@billiard-s.com — див. попередній пункт.

Після отримання замовлення з'ясовуються наявність товару на складі, можливі терміни і способи доставки. Із замовником узгоджуються усі умови виконання замовлення, після чого проситься остаточне підтвердження купівлі і замовлення вважається прийнятим.

Замовник має право вносити будь-які зміни у своє замовлення аж до відвантаження товару. Розмістивши замовлення, покупець приймає усі нижчеприведені умови.

Умови продажу

 • Оптові продажі обмовляються індивідуально.
 • Роздрібні продажі робляться за цінами, вказаними в магазині.

Представництвом компанії можуть виступати будь-які юридичні і фізичні особи, що бажають займатися більярдним бізнесом під торговою маркою "Більярд Сервіс". У одному регіоні може працювати тільки один представник, що має виняткові права на реалізацію більярдних столів торгової марки "Більярд Сервіс".

Гнучка система знижок дозволяє співвідносити ціни на товар, що відпускається, з об'ємами, що придбавалися. Крім того, в інтернет-магазині діє постійна система знижок на аксесуари, не залежна від обсягів замовлення : кожен клієнт компанії може розраховувати на довічну 10% знижку, сплативши десять покупок (після кожної купівлі надається один додатковий відсоток знижки).

Умови оплати

Попередня оплата вноситься при купівлі більярдних столів і аксесуарів за готівковий розрахунок чи перекладом з будь-якого банку згідно виставленого рахунки-фактури, включаючого плату за доставку товару, впродовж трьох банківських днів з моменту виставляння. Товар відвантажується покупцеві наступного дня після надходження грошей на розрахунковий рахунок магазину (для своєчасного відстежування надходження грошей просимо повідомити дані про оплату з вказівкою дати проведення і суми, номера замовлення, ПІБ і номера платіжного документу) або після отримання суми готівки.

 

Умови доставки

Самовивезення товару здійснюється з видачею усіх відвантажувальних документів. Після відвантаження товар переходить в повну власність покупця, і компанія не несе відповідальності за його збереження під час транспортування.

Кур'єром вирушають аксесуари з доставкою особисто замовникові на указаный адресу. Доставка здійснюється впродовж 24 годин з моменту прийняття замовлення за умови наявності товару на складі. Плата за доставку розраховується із загальної ваги замовленого товару.

За бажанням клієнта можуть бути надані послуги транспортній компанії що здійснює доставку вантажів авто-, же/д або авіатранспортом в короткі терміни і за помірними цінами.

Гарантійні умови

На більярдні столи "Більярд Сервіс" надає гарантію відповідності споживчих якостей вимогам міжнародних стандартів лузного більярда за умови дотримання споживачем норм транспортування, зберігання і експлуатації :

 • зберігати і експлуатувати тільки в сухому приміщенні при температурі від +10 до +30 З°, де немає різких коливань температури і вологості;
 • не ставити у безпосередній близи джерел тепла;
 • не піддавати механічній дії;
 • не навантажувати плиту ігрового поля;
 • не проливати рідину на ігрову поверхню;
 • не крейдувати наклейку кия над ігровим полем;
 • не палити над столом;
 • регулярно чистити суконне покриття більярдною щіткою або пилососом

Гарантійний термін експлуатації — 1 рік з дня продажу. Претензії за якістю приймаються за умови правильної експлуатації більярда впродовж гарантійного терміну і обов'язкової наявності в технічному паспорті відмітки про дату продажу і штампу продавця.

Аксесуари явні або приховані дефекти, що мають, підлягають заміні за умови, що повідомлення поступило впродовж двох днів з моменту отримання товару.

Ми будемо вдячні за Ваші відгуки про якість нашого більярдного устаткування і сервісного обслуговування.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART