Компанія BBC і секрет популярності снукера | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Компанія BBC і секрет популярності снукера

В середині 20 століття інтерес до снукеру став згасати. Але в цей же час телеканал BBC переходить на мовлення в кольоровому режимі і вибирає снукер через барвисто і соковито виглядають кольорових куль на зеленому сукні.

Компанія BBC і секрет популярності снукера

Снукер привертає гравців і глядачів складністю гри і різноманіттям тактичних варіантів. Йому властива техніка, яка радикально відрізняє його від інших ігор в більярд.

Граючи в снукер, необхідно мати здатність до тактичного або «шахового» мислення. Добре відома у Великобританії гра в снукер була мало відома в інших країнах. Інтерес до снукеру згас в середині 20 століття.

Але снукер знову стає популярним в 1969 році, коли BBC переходить на мовлення в кольоровому режимі. Канал BBC починає трансляцію турніру «Пот Блек», зйомки якого спеціально з цієї нагоди проводилися в студії, на території телекомпанії, в Бірмінгемі.

Зелене сукно і кольорові кулі якнайкраще демонстрували можливості і переваги кольорового телебачення. 23 липня 1969 вперше змагання виходять на телеекрани, і снукер поступово знову знаходить небачену популярність у всьому світі.
Читати усі цікаві факти про більярд


Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ