Більярдні киї | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярдні киї

Більярд в кіно

Для гравця в більярд кий - це така ж важлива деталь гри, як і більярдний стіл. Однак якщо стіл - це те, що часто нам не належить внаслідок своєї незграбним і дорогим, то кий справжньому гравцеві в більярд просто необхідний. Як правило, в більярдній завжди є киї, якими можна скористатися. Однак той, хто дійсно любить цю дивовижну гру, завжди воліє мати власний кий.

Раніше більярдні киї були досить прості і невигадливі, однак з плином часу все змінилося. Тепер це вже не просто довга звужена палиця - зараз це справжній витвір мистецтва. Раніше кий був цілісним, проте в останні десятиліття він складається з двох половин. Ці половинки скручуються між собою. Нижня, більш масивна частина носить назву «турняк» (представляє собою свинцеву основу, яка зверху обшивається деревом), верхня - «шафт».

Якщо ви роздумуєте, якої довжини кий для більярду купити, то вам слід знати, що зазвичай довжина повинна складати 150-160 см. Кращий спосіб для визначення відповідної довжини кия - поставити його поруч з собою і подивитися, дістає він до губ. Така довжина вважається оптимальною.

Вага кия теж має значення: він повинен важити в 2,5-3 рази більше кулі. З огляду на те, що куля зазвичай важить близько 280 г, вага кия повинен становити 700-750 г.

Купуючи кий для більярду, слід також приділити увагу балансу. Рівновага кия в руці - це дуже важлива деталь, яку не слід залишати без уваги. Досвідчені гравці знають, що киї для гри в «Американку» і «Піраміду» різні, тому що в першому випадку точка балансу знаходиться на відстані 42-45 см, а в другому - 30-35 см. Не менш важливим параметром при виборі кия є його діаметр. Як відомо, ширина його в різних точках різна: хороший кий біля основи має ширину 27-30 мм, в середині - 17-18 мм, а наконечник не повинен бути більше 12-12,5 мм. Правда, для серйозно налаштованих на гру новачків цілком допускається діаметр наконечника в розмірі 13-13,5 мм.

Ну і, як ви напевно здогадуєтеся, кий повинен бути ідеально рівним. Щоб визначити, чи немає в ньому кривизни, потрібно покласти його на більярдний стіл і покатати його. Причому бажано спочатку зробити це з шафтом і турняком окремо, і лише переконавшись у тому, що обидві частини рівні, можна скручувати їх. Зрозуміло, при покупці слід звернути увагу на те, щоб в кі не було ніяких тріщин, вм'ятин або залишків клей - він повинен бути абсолютно ідеальним.

Купити більярдний кий може кожен, проте якщо ви не впевнені на всі 100% в тому, що безпомилково зможете дізнатися той самий, свій кий, то все ж варто проконсультуватися у фахівця. Звернувшись в наш магазин, ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу у виборі будь-якого аксесуара для більярду.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ