Психологія: c чого починається більярд? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Психологія: c чого починається більярд?

Більярд по праву є красивою грою, але крім цього більярд ще й вид спорту з численними спортивними турнірами.

Там, де є турніри, є і суперництво. І безумовну важливість складають морально-вольові якості. У більярді необхідно вміти контролювати свої емоції, продумувати кожен хід, котроліровать свої думки і переживання, не давати взяти верх необдуманих вчинків. Потрібен холодний розум для успіху. Необхідно підпорядкувати свої думки в ім'я досягнення результату. Ви можете володіти поставленим ударом, правильної стійкою, але від цього не буде толку, якщо ви не володієте своєю психологією. Ви не будете вигравати у великих іграх, коли на першу роль виходять нерви. Ваш головний ворог у грі не суперник, а ваше хвилювання.

В основі гарного удару лежить прямолінійність. Однак для цього рука не повинна бути скута, тремтіти, рука повинна бути вільна, розслаблена. Якщо ви зловили "мандраж", вважайте удар не вийшов. Скорочуються ваші м'язи, затискається кисть. Виходить короткий невиразний "стусан". За професійним ударом криється складний нейропсихологический процес, коли 80% успіху залежить від твого настрою.

Як навчитися контролювати хвилювання?

Даною проблемою займається окрема наука - спортивна психологія. Однак, загальні принципи боротьби з собою можемо винести. По-перше, необхідно "зарубати собі на носі", головний психолог - ви самі. Необхідно пам'ятати, що кожна гра починається з правильного настрою. Є навіть окреме вираження у більярдистів: "зловити кураж". Цей стан характеризується тим, що у тебе виходить гра, що вона виходить на перший план, і не переслідує ніякої "мандраж".

І на останок. Потрібно повністю зуміти відволіктися від противника, уявити собі, що його не існує. Грати потрібно не з суперником, а з позицією на столі. Концентрація повинна будуватися на собі, на ударі, на стійці. І важливо, яким би плином не розвивався хід гри - ви повинні в емоційному плані почувати себе як на тренуванні.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART