Більярдні кулі | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярдні кулі

більярдні кулі

Як і будь-який інший атрибут більярду, необхідні характеристики куль залежать від виду гри, для якого вони призначені. Так, кулі для більярду вагою 150-170 грам і діаметром 57,2 мм використовуються для гри в пул, а кулі вагою 280-300 грам і діаметром 68 мм - для російської піраміди, більярдні кулі для снукера мають діаметр 52,4мм

Головні необхідні властивості куль - міцність і ідеальна збалансованість. Для їх виготовлення зазвичай використовуються полімери, але одними з найбільш ударопрочних, є кулі з фенолоальдегідной смоли. Такі кулі служать набагато більшу кількість часу без будь-яких пошкоджень або подряпин.

Куля також повинен мати підвищену термостійкість - під впливом сильних ударів куля розігрівається до високих температур в результаті тертя з сукном.

Оскільки визначити стійкість до опіків або баланс щільності і рівноваги куль під час їх покупки не представляється можливим, покупець, в першу чергу, повинен звернути увагу на очевидні ознаки. Поверхня більярдної кулі повинна бути ідеально рівною і гладкою . Куля повинна бути рівномірно і якісно пофарбований. Перевірте куля на більярдному столі. Він повинен бездоганно котитися, а його відскік від бортів - бути максимально адекватним і передбачуваним.

Найнадійніший варіант - це покупка куль, виробнику яких можна довіряти.

Щоб кулі прослужили вам довго, належну увагу також слід приділити і догляду за більярдними кулями (на ринку існують спеціальні поліролі та відновники куль). Як основному і несе найбільше навантаження кулі, найбільшу увагу необхідно
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART