Більярдний стіл Б / У - ризик або вигідна покупка!? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярдний стіл Б / У - ризик або вигідна покупка!?

Більярдний стіл Б / У

В останні роки з'явилася велика кількість виробників більярдних столів, які роблять вироби в тому ціновому сегменті, що і столи б / у. Для того щоб розібратися, що доцільніше купити: більярдний стіл б / у професійного рівня або новий стіл рівня аматорського, слід знати особливості кожного виробу.

Більярдні столи: які бувають?

Більярдні столи стандартного розміру в залежності від матеріалів, які використані для їх виготовлення діляться на професійні та аматорські. Кожен з видів має свої особливості, а саме:

  • Професійні - це столи спортивної категорії, для виробництва яких використовують ігрову плиту, товщиною 40-45мм (складається з якісних сланцевих плит), що забезпечує максимальну точність ударів і оптимальний гуркіт. Борти таких столів виконують з цінних порід деревини і оснащують високоякісної гумою. Окрема увага приділяється сукна. Тут використовується першокласне сукно simonis, altenberg або miliken. Для проведення змагань на міжнародному рівні, а також в більярдних клубах використовуються виключно більярдні столи на важкому камені.
  • Аматорські - ці столи не мають настільки суворих характеристик, як столи професійного рівня. Такі столи, як правило, набувають, щоб грати в більярд в будинку, в квартирі або на дачі. Ігрове поле в цьому випадку виконують з ДСП / ЛДСП або з каменю (легкого). Як правило, інше обладнання, яким комплектується готовий виріб, набагато простіше і, як наслідок дешевше, ніж у столів професійних. Дані особливості роблять аматорські столи досить доступними за вартістю.

При цьому якщо столи на легкому камені відрізняються досить непоганими експлуатаційними характеристиками, то вироби з ігровим полем з ДСП / ЛДСП дуже чутливі до наявності вологи в приміщенні. Слід зазначити, що вага готового столу з полем з легкого каменю коливається в діапазоні від 300 до 900 кг і для його установки буде потрібно запрошувати спеціального майстра. Що стосується виробів з ігровим полем з ДСП / ЛДСП, то вони мають малу вагу, їх можна купувати в уже зібраному вигляді і встановлювати самостійно (прикрутивши ніжки до підлоги).

Чи варто купувати більярдний стіл б / у?

Перед тим, як купувати стіл б / у, варто проконсультуватися у фахівця, який кваліфіковано оцінить, в яких саме відновлювальних заходах потребує даний виріб (наприклад, заміна сукна, реставрація бортів, фарбування та ін.).

Крім того, в обов'язковому порядку звертайте увагу на фірму-виробника даного б / у столу для більярда. Якщо компанія займається лише виробництвом столів аматорського рівня або виробник взагалі невідомий, то такий стіл б / у купувати не слід, оскільки витрати на його реставрацію і більш короткий термін експлуатації в майбутньому не принесуть вам очікуваного задоволення. В цьому випадку краще зупинити вибір на новому столі аматорського рівня відомого виробника.

На окрему увагу заслуговує варіант придбання б / у столу професійного класу, який можна знайти в продажу після проведення різних змагань з більярдного спорту, а також в разі закриття більярдного клубу (або його перепрофілювання). В цьому випадку ви маєте можливість отримати дійсно якісний стіл для більярду б / у за порівняно помірну ціну.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART