Купити аксесуари для більярдного кия, доступна ціна в інтернет-магазині в Україні | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдні аксесуари для кия

Як правило, коли ви купуєте кий для більярду, то буде правильним рішенням відразу купити аксесуари для більярдного кия в комплекті з ними. Це можуть бути такі корисні більярдні аксесуари для більярду, як крейда, наклейка, чохол, рукавичка, засоби догляду. Зрозуміло, прийшовши в магазин більярдної атрибутики, покупець має право зібрати комплектацію, що підходить саме йому. У нашому інтернет-магазині ви можете купити аксесуари для більярдного кия за оптимальними цінами та гарною якістю. Ми доставляємо товар у Києві та Одесі та по всій Україні.

Чохли та кейси
Чохли та кейси
Рукавички більярдні
Рукавички більярдні
Пенали для крейди
Пенали для крейди
Засоби догляду
Засоби догляду
Шкіряні чохли
Шкіряні чохли
Крейда для київ
Крейда для київ
Інструменти для київ
Інструменти для київ
Чохли для київ Мастер
Чохли для київ Мастер

Правильний вибір аксесуарів для кия допоможе підвищити якість гри і підтримати його ігрові властивості. Кий гостро реагує на зміну температури і вологості. Погано переносить холод і жару, тому треба потурбуватися про його захист від зовнішніх дій.

Впоратися з цим складним завданням допоможе чохол для кия, що захищає від вологи і ушкоджень. Чохли виготовляються з міцної тканини або шкіри і ідеально підходять для любительських київ. Кейс виконує ту ж роль що і чохол, але має жорсткий корпус з пластмаси або дерева, обшитий згори шкірою. Здатний захистити кий при падінні.

Більярдна крейда виконує важливу функцію. Він дозволяє уникнути поганих ударів за рахунок утворення захисного шару на кінці кия. Це запобігає ковзанню між києм і кулею, на більярдному сленгу "кіксування". Виготовляється крейда із спеціального хімічного складу на силікатній основі.

Щоб захистити кий під час гри - не обійтися без наконечника і наклейки. Наконечник служить для захисту шафта від розщеплювання і поглинає вібрацію. Буває двох видів - "ковпачок" і "наскрізний". Наклейка є необхідним елементом для успішної гри. Наклейки виготовляються тільки з шкіри і можуть бути одношаровими або багатошаровими. За типом розрізняються на м'які, середні або жорсткі. Чим жорсткіше наклейка, тим професійнішим має бути удар.

Кий при правильному і дбайливому догляді здатний прослужити тривалий час. Для поліровки необхідно мати у своєму арсеналі спеціальний віск і полірувальні серветки, які забезпечать очищення і обробку турняка і шафта. Спеціальний порошок або губка дозволять видалити жирні нальоти і крейду. Мікропапір також ефективно видаляє забруднення. Подушечки з тальком послужать тим, хто грає без рукавичок, усунувши проблему вологих рук.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ