Купити аксесуари для більярду до столів, доступна ціна, інтернет-магазин, Україна | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Більярдні аксесуари до столів

Для гарної гри на більярді, крім азартного настрою, бажано мати якісні аксесуари для більярду до столів. Ви можете купити більярдні аксесуари у Києві та по всій Україні все, що знадобиться у грі. У нашому інтернет-магазині ви можете купити більярдні аксесуари до столів за доступними цінами та гарною якістю. Ми доставляємо аксесуари для більярду в Києві та Одесі та по всій Україні.

Трикутник  для більярду
Трикутник для більярду
Містки та тещі
Містки та тещі
Чохли та щітки
Чохли та щітки
Плита ардезія
Плита ардезія
Лузи для більярду
Лузи для більярду
Cукно більярдне
Cукно більярдне
Аксесуари для ремонту
Аксесуари для ремонту

Більярдні аксесуари безпосередньо є головним чинником в залученні нових гравців. Приємне освітлення, ідеально зелене сукно, відполіроване дерево киевниць і виблискуючі кулі - створюють неповторну атмосферу. Будь-який аксесуар більярдної кімнати виконує індивідуальну функцію.

Світильники, трикутники, більярдне сукно, містки і тещі, спеціальні чохли на стіл, щітки для чищення, засоби для відходу - це усе аксесуари більярдного столу, без яких гра неможлива.

Для побудови піраміди використовують трикутник, який буває дерев'яний і пластиковий, а також різних розмірів. Точний віддалений удар можна виконати, використовуючи як опору для кия тещі і містки, які частіше зустрічаються з латуні або пластика.

Не варто забувати, що дорогому і якісному столу потрібний належний догляд і постійне чищення, за допомогою щіток з кінським волосом і спрея-очищувача. Тільки ці засоби здатні швидко і якісно видаляти бруд і пил.

Якщо щодня використати покривала (чохли) для столів, то кількість пилу набагато зменшиться. При підборі елементів буде розумним дотримуватися колірної гамми яка відповідає дизайну інтер'єру більярдної кімнати.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART