Обладнання для більярдної | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Інтер'єр та обладнання для більярдної

Інтер'єр більярдної, це відображає смак та риси її власника. Зовнішній вигляд та дизайн приміщення більярдної розповість багато про що і зможе показати статус клубу. Підібрати інтер'єр для більярдної кімнати необхідно розумно. Ми допоможемо вам оформити його. З інтернет-магазином «БІЛЬЯРД СЕРВІС» ви придбаєте все необхідне вам за гарною ціною з доставкою по Україні.

Києвниці
Києвниці
Барні стійки
Барні стійки
Меблі більярдні
Меблі більярдні
Картини та постери
Картини та постери
Годинники для більярду
Годинники для більярду

Більярд є однією з найпопулярніших ігор. За останні роки відкривається велика кількість більярдних клубів і їх власники стали звертатися до дизайнерів по допомогу по оформленню інтер'єру.

Киевниця є однією з найважливішого приладдя для гри у більярд (у ній зберігаються більярдні кулі і киї), а так само незамінною частиною для більярдного інтер'єру. Зазвичай киевниці, які купуються в комплекті з більярдним столом і більярдними кулями, виконуються в одному стилі.

Більярдні меблі один з обов'язкових елементів облаштування більярдного приміщення. Якщо її правильно підібрати, то вона буде не лише зручною у використанні, але і зможе створити атмосферу затишку і прикрасити інтер'єр більярдни.

Також інтер'єр більярдної кімнати можна прикрасити картинами і постерами на більярдну тематику, які доповнюватимуть увесь стиль.

Без чого більярдна не виглядатиме, так це без годинника. Настінний годинник є функціональним доповненням для більярдної кімнати. Завжди можна вибрати оригінальний настінний годинник для більярдни з дерева і пластика, круглі і квадратні, маленькі і великі.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ