Продаж Оформлення інтер'єру, купити Оформлення інтер'єру, ціни | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС


Оформлення інтер'єру

Києвниці
Києвниці
Барні стійки
Барні стійки
Меблі
Меблі
Картини та постери
Картини та постери
Годинники
Годинники

Більярд є однією з найпопулярніших ігор. За останні роки відкривається велика кількість більярдних клубів і їх власники стали звертатися до дизайнерів по допомогу по оформленню інтер'єру.

Киевниця є однією з найважливішого приладдя для гри у більярд (у ній зберігаються більярдні кулі і киї), а так само незамінною частиною для більярдного інтер'єру. Зазвичай киевниці, які купуються в комплекті з більярдним столом і більярдними кулями, виконуються в одному стилі.

Більярдні меблі один з обов'язкових елементів облаштування більярдного приміщення. Якщо її правильно підібрати, то вона буде не лише зручною у використанні, але і зможе створити атмосферу затишку і прикрасити інтер'єр більярдни.

Також інтер'єр більярдної кімнати можна прикрасити картинами і постерами на більярдну тематику, які доповнюватимуть увесь стиль.

Без чого більярдна не виглядатиме, так це без годинника. Настінний годинник є функціональним доповненням для більярдної кімнати. Завжди можна вибрати оригінальний настінний годинник для більярдни з дерева і пластика, круглі і квадратні, маленькі і великі.


Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART