Трохи про наклейки для кия | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Трохи про наклейки для кия

наклейках для кия

На техніку удару і на сам удар києм впливає те, яка наклейка для кия використовується для цього більярдного інструменту. Виглядає така наклейка як пресований, твердий шматочок шкіри, який наклеюють на закінчення кия. Прийнято вважати, що її виготовляють зі шкіри буйвола, оленя, лося - в цьому випадку, наклейка на кий більш довговічна і зносостійка.

З початку 70-х років стали використовувати багатошарові наклейки для кия , і пік їх популярності припадає на 90-ті роки. У стандартного багатошарового варіанту на кий є 3 шари, і відповідно він виходить вище і товщі монолітної наклейки. Товщина останньої рідко коли перевищує 10 міліметрів. Саме через свою товщини багатошарові варіанти стали більш популярні. Правда, сьогодні товщина кожного шару в багатошаровій наклейці може коливатися в межах від 0,5 до 1 міліметра. А дорогі і якісні багатошарові варіанти виготовляють з більшого числа шарів, і кожен такий шар піддається спеціальній обробці.

Виготовлення професійних наклейок передбачає використання серединної частини шкіри, таким чином вдається виключити можливість природних недоліків використовуваної шкіри тварини. Після цього всі деталі заготовки наклейки склеюються, і вирізаються відповідно до форми заданого діаметра.

Якщо звернути увагу, то у наклейок також є своя маркування. Кожна з букв позначає ступінь жорсткості наклейки. Наприклад С - м'яка наклейка, М - середньої жорсткості, МХ - показники жорсткості вище середніх, Х тверда наклейка, і ЕХ - найтвердіша жорсткість. Кожен гравець в більярд сам вибирає для себе ступінь жорсткості. Хоча, фахівці рекомендують новачкам використовувати м'які наклейки. Для професіоналів і любителів більярду підійдуть наклейки середньої і підвищеної жорсткості. Правда, у них є своя особливість - за шорсткою поверхнею півсфери доведеться постійно доглядати, і крейда на їх поверхні зовсім не триматиметься.

Що ж стосується наклейок на більярдний кий від різних компаній, то добре себе зарекомендували багатошарові варіанти від Тайгер і Геркулес. Їх 6-ти шарові варіанти наклейок гарантують постійність удару, і в разі, якщо ви граєте в більярд не частіше 1-2 разів на тиждень, і не відрізняєтеся агресивною манерою гри - вам їх вистачить на 6 місяців.

Компанія Майстер також виробляє хороші наклейки з шкіряною крихти, пресованої з крейдою - відмінний варіант для професійних гравців в більярд і просто любителів.

А ось японська компанія Камуі і американська Сніпер пропонує більярдисти найкращі моделі.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART