Освітлення більярдного столу і якість гри | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Освітлення більярдного столу і якість гриПридбання більярдного столу обходиться в чималу суму і зазвичай має певну мету. Одні хочуть з його допомогою відпочивати і спілкуватися з близькими, іншим важлива якісна гра з повною гамою азартних емоцій, а ще хтось використовує більярд для тренувань і поліпшення здоров'я.Але це все відноситься до приватного використання. А для будь-якого комерційного закладу більярдні столи служать не тільки частиною інтер'єру більярдної і способом утримати клієнтів, але і джерелом додаткового заробітку. Але в будь-якому випадку, незалежно від мети придбання столу, важливо підібрати до нього правильні більярдні світильники і найбільш раціонально встановити їх над столом.

Помилки при організації освітлення робочого столуПрофесіонали завжди звертають увагу на те, як освітлений стіл, оскільки для них в цій грі немає дрібниць. Вплинути на гру може багато різних факторів і освітлення столу - один з найбільш значущих чинників. Від того, наскільки правильно буде встановлена лампа для більярду та висвітлений стіл, залежить не тільки якість ударів києм, а й саме бажання продовжувати гру.

Типові помилки при висвітленні столу для більярда:

  1. Світильники висвітлюють стіл нерівномірно (таке найчастіше трапляється при використанні економічних, дизайнерських або декількох різних світильників над одним столом).
  2. Світильники повішені надто високо або низько (в першому випадку світло буде потрапляти в очі і відволікати, у другому гравці будуть постійно зачіпати світильники киями.
  3. Світло занадто слабкий, через що очі занадто швидко втомлюються.
  4. Світло дуже сильний. Цей фактор теж може сприяти підвищенню стомлюваності.
  5. Занадто холодне або тепле світло призводить до головного болю і зорової стомлюваності.

Щоб організувати правильне освітлення більярдного столу, зовсім не обов'язково купувати дороге обладнання і лампочки для нього. Це може бути бюджетний варіант, який при правильному виборі світильників і лампочок буде настільки ж ефективний, як і більш дорогий.

Поради щодо купівлі більярдного кия
Як вибрати світильник для більярду
Тестування більярдного кия
Як правильно вибрати чохол для більярдного кия
Інші цікаві і корисні статті з більярду
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART