Вибираємо більярдне сукно | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Вибираємо більярдне сукно

Вибираємо більярдне сукно

Вибір сукна, що покриває більярдний стіл - найбільш відповідальний крок як при виборі нового столу, так і при модернізації або реставрації вже наявного. Ваша мета - купити сукно для більярду, яке прослужить вам довгі роки

Перш за все, потрібно знати, що розрізняють сукно призначене під конкретний вид гри будь то російська піраміда, англійська снукер або американський пул. Існують більярдне сукно як професійного, так і любительського рівня.

Якісне, виготовлене за спеціальними технологіями з вовни, сукно повинно бути міцним, еластичним і абсолютно гладким, що забезпечить його довговічність і адекватність руху кулі. Це надасть великий вплив на вашу гру і не дозволить будь-небудь прикрої несподіванки вплинути на результат змагання. Якісне сукно не скачується і не рветься. На ньому не виникають розтягування і борозни. Від щільності купленого вами сукна також буде залежати час його зносу і швидкість руху кулі.

При покупці більярдного сукна також слід придбати і спеціальні щітки по догляду за ним, так як будь-які інші класичні засоби чищення для догляду за сукном не придатні і можуть сильно йому нашкодити.

Кращий вибір - купити більярдне сукно відповідає якості інших елементів столу.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART