10 дивовижних рекордів більярду | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


10 дивовижних рекордів більярду
Більярд один з найбільш захоплюючих видів спорту і напевно вам буде цікаво дізнатися найдивовижніші рекорди, яких в різний час досягли видатні майстри цієї захоплюючої гри!  1. Найбільша швидкість битка - 31 миля на годину (13.8 метрів в секунду) - зафіксована в грі в "дев'ятку". При звичайній грі, швидкість, як правило, не перевищує 20 м / ч.

  2. Найбільша ставка, яка була проігранна в більярді - державна скарбниця. Саме її програв король Баварії Максиміліан II своєму скарбнику Бартелса за що імовірно і був скинутий із престолу. Мабуть, правитель країни був дуже азартною людиною, або ж був занадто впевнений у власних силах;

  3. Більярд це перший вид спорту, по якому було проведено чемпіонат світу. Цей чемпіонат відбувся в 1873 році в США і його переможцем став француз Гарньє.

  4. При традиційному ударі клапштосом наклейка більярдного кия контактує з більярдним битком всього лише одну тисячну секунди.

  5. Стенлі Стонік зробив серію в 46 куль на більярдному столі стандартного розміру - здавалося б нічого незвичайного, але він всю він грав більярдним києм однією рукою.

  6. Наймолодшим чемпіоном світу 1979 року по снукеру в категорії любителів був визнаний Джиммі Уайт. На момент чемпіонату йому було 16 років. Конкуренцію йому може скласти Діана Миронова, яка виграла чемпіонат світу 2009 року (американка) в 14 років.

  7. Правильний і дбайливий догляд за більярдним столом - запорука його довговічності. Це підтверджують раритетні столи, деяким з яких більше 400 років.

  8. Найбільш старим чемпіоном світу став Фред Девіс в 1980 - йому було 67 років.

  9. Роніі О'Салліван 21 квітня 1997 року встановив світовий рекорд, зробивши 147 очок в снукер швидше за всіх - за 5 хвилин 20 секунд.

  10. Найдовша партія в більярд на офіційних змаганнях - 6 годин 25 хвилин. Торбёрн проти Гриффитса, на чемпіонаті зі снукеру в 1983-й рік. Гра закінчилася близько 4 години ранку.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ