Більярд - гра не тільки естетів | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярд - гра не тільки естетів

"Більярдна" естетика дуже багатогранна. Перш за все, більярд - це дозвілля офіцерів, нарівні картами, вином і дуелями. Так як для успішної гри на більярді необхідні стратегічне мислення, тверда рука, відмінний окомір, холоднокровність, гра завоювала популярність в збройних силах усього світу. Люблять її британські та американські офіцери, політики, бізнесмени. Тобто, свого роду еліта будь-якого суспільства. Хороші костюми, гарні манери, елегантність, строгість ліній і не потребує піжонство багатство - ось те, за що люблять більярд "вершки суспільства". Апофеозом подібного стилю можна назвати снукер.

Зараз більярд підкорив багатьох людей по всій земній кулі, перетворившись в майже культову гру. Він приваблює не тільки своєю красою і витонченістю. Професійні гравці, точніше, їх точні, вивірені удари незмінно викликають позитивні емоції і захоплення у глядачів. Практично, в будь-якій країні світі, в будь-якому місті можна відшукати більярдний клуб, де збираються майстри і любителі більярду та відточують свою майстерність. Розповсюдження більярду та любов до цієї гри ясно показує, що у нього велике майбутнє, як у виду спорту.

Традиційно, більярд розділяється на кілька видів - російський більярд (або російська піраміда), американський пул ( «американка»), карамболь і снукер. Різновид більярду розрізняються, в основному, своїми правилами і територією поширення. Наприклад, ігри в пул, російський більярд або снукер покладається проводити на столах з лузами, а гру в карамболь - на більярдному столі без луз. Важливо зауважити, що кожен вид гри передбачає різні розміри столів.

Що ж до популярності, то в карамболь (на думку багатьох майстрів, це найскладніший вид більярду) грають, переважно, в Японії, Франції, Індонезії, Північній і Південній Америці. Снукер дуже популярний у Великобританії та її колишніх колоніях. Американський пул, незважаючи на свою назву, поширений, практично, повсюдно. Ну, а в російський більярд грають, звичайно ж, в Росії, а також в Польщі, Греції, Фінляндії і Монголії.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART