Дивовижні факти про більярд, про які ви навіть і не здогадувалися | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Дивовижні факти про більярд, про які ви навіть і не здогадувалися 1. Вперше про гру віддалено нагадує більярд є згадки ще в історії стародавнього Єгипту тобто в 33000 році до нашої ери. Правила гри були інші і спорядження теж. Але за останками, які виявили вчені було зрозуміло, що ця гра могла бути родоначальник сучасного більярду. Більш вірогідно відомо, що один з перших більярдних столів був виготовлений майстром Анрі де Вінем в 1469 році для короля Франції Людовіка XI.
 2. Більярд був заборонений церквою і державними правителями в різні епохи і в різних країнах, він вважався гріховним і розбещують.
 3. Більярдний кий для гравців більярду - це головне пристосування для гри. У кожного професійного гравця він свій. Найдорожчий кий був проданий за 650 тисяч доларів.
 4. Більярд - перший вид спорту в США, за яким провели чемпіонат світу. Він відбувся в 1873 році.
 5. Одного разу Іржі Корн гравець з Чехії, поставив дуже кумедний рекорд. Він забив протягом однієї години 434 кулі.
 6. Ще один дивний рекорд був встановлений Полом Салливаном. Він за 24 години зміг забити цілих 16 510 куль. Його рекорд записаний в книгу рекордів гиннесса.
 7. Давно в Вірджинії грати в більярд було заборонено і кожен хто грав в цю гру міг отримати тюремний термін, навіть якщо ви грали в більярд у себе вдома.
 8. Першим більярдним шулером був Пане коханку. Він обманом вигравав у інших гравців. Його першим трюком було нахил столу, через що противник не міг потрапити в лунку.
 9. На території російської імперії більярд з'явився завдяки Петру I. Це нова гра стала популярною в ті часи. Катерина 2 в 1770 році видала наказ, щоб у трактирах перебували більярдні столи. Відвідувачі отримували задоволення від гри.
 10. Одним з головних любителів більярд в СРСР був Сталін. Він захоплювався цією грою, і завжди де він з'являвся, ставили більярдний стіл.
 11. Найбільший більярдний клуб в Європі знаходиться в Самарі. Він включає в себе 56 столів для російського більярду і 26 - для пулу. Він потрапив в книгу рекордів Гіннеса.
 12. Російський більярд , який дуже популярний в СНД, так і не отримав свого визнання на заході. Там так і залишився домінувати пул і снукер.

  Як через більярду можна програти в президентських перегонах?
  Тестування більярдного кия
  Сім фактів про більярд які ви точно не знали!
  Догляд за києм
  Інші цікаві і корисні статті з більярду
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART