Більярдні киї ручної роботи | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярдні киї ручної роботи

киї ручної роботи

Справжньою гордістю професійного гравця в більярд є його кий. Визначитися з вибором такого інструменту для гри - насправді, не так вже й просто. Важливо бути в курсі деяких особливостей. Наприклад, заводські киї, якими часто грають нові гравці, часто мають недоробки, які можуть вплинути на точність удару. Тому, найкраще віддавати перевагу все-таки кіям ручної роботи - вони більш якісні і точні.

Сьогодні стандартний варіант більярдного кия можна придбати за цілком прийнятну суму. Він підійде вам на перших порах, поки ви будете знайомитися з особливостями гри. Але, якщо ви почнете замислюватися про професійному більярді - вам потрібно буде замінити його на кий ручної роботи . Такі киї відрізняє кращу якість виготовлення і збірки, вони не люфтят і не деформуються навіть під впливом пристойного терміну експлуатації.

Досягаються високі характеристики завдяки правильному вибору матеріалів - професійні киї виготовляють не з однієї породи деревини, а з декількох. Добре зарекомендували себе такі породи, як граб, амарант, ебен, венге.

Готовий виріб обов'язково просушують, але не в печах, а природним способом. Завдяки цьому вдається домогтися щільної волокнистої структури деревини, а сам кий стає дуже міцним і зносостійким.

Більшість майстрів, що займаються виготовленням інструментів для гри в більярд - самі колишні гравці в минулому. Тільки такий майстер може максимально чітко виставити баланс кия, самостійно його випробувати. Продукція зійшла з конвеєра позбавлена ​​цього, і відповідає заводським стандартам, які нерідко на практиці залишають бажати кращого. Жоден майстер, який займається виготовленням київ, не стане ставитися до своєї роботи халатно, так як область ця вузька і репутація коштує багато чого.

Нерідко професійні майстри оригінально підходять до оформлення кия, створюючи тим самим ексклюзивні вироби, які обов'язково знайдуть господаря. Адже оформлення, різьблення, інкрустації перетворюють звичайний кий на витвір мистецтва.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART