Більярд - королівський вибір! | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Більярд - королівський вибір!

За той час, що існує більярд, гра пережила багато змін. В один час гра підносилася як улюбленицею королів, в інше - бандитів. На даний момент більярд переживає друге народження. Більярдні клуби відкриваються всюди, а число постійних гравців досягає сотень тисяч чоловік. Проводиться безліч турнірів і кубків.

На пострадянському просторі тривалий час більярд вважали розвагою для людей близьких до кримінального колі. Дійсно, не самі законослухняні люди, граючи партію іншу в більярд, обмірковують свої злочинні злодіяння або ж зводять рахунки зі своїми суперниками. В якості ілюстрації такого роду відносини можна привести безліч фільмів. До них відносять: "Класик", "Місце зустрічі змінити не можна" і ін.

Але слід зазначити, що на самому початку совій історії більярд був грою виключно королів. Прикладом цього є період з XIV по XVIII століття. У ті часи в більярд грали імператори, королі і царі. Вони були проти пограти в цю гру, маючи вільний час, а також більярдний стіл по рукою.

Першим же майже професіоналом більярду по праву можна вважати Людовика XI, за чиїм наказом було встановлено стіл для гри в більярд. Хоч це був і не той більярд, який ми знаємо сьогодні. Стіл мав аж 10 луз, а не 6, як ми звикли зараз. Грали в ті часи Мазік, а більярдні кулі були виконані з дерева. Згодом скоротилося число луз, а дерев'яні кулі замінили на кулі зі слонової кістки. Також, в XVIII столітті на місці Мазік з'явився кий.

Саме Людовику більярд повинен своєю популярністю, який прищепив моду гри в більярд по всій Європі. В кінці XVII століття Петро I привозить більярд з Голландії і в Російську імперію.

З плином часу більярд все-таки прирівнюється до виду спорту, що цілком заслужено. Саме це зняло з нього багато забобони, облагородило більярд в очах більшості. Зараз в більярд грає декількох мільйонів чоловік в більшості країн світу. У 1998 році МОК офіційно визнав більярд видом спорту. Щороку проводяться десятки великих міжнародних турнірів в таких дисциплінах, як снукер, пул, російський більярд і карамболь.

На поточний момент популярні такі різновиди більярда, як Снукер, Пул, Російський більярд і Карамболь.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART