Іноді більярдного шахраєві і фізика допомагає! | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Іноді більярдного шахраєві і фізика допомагає!

Чи можна шахраювати в більярді? Існує ціла плеяда гравців, що наживаються на людському азарті і жадібності. Таких називають "катали" - шахраями, шахраями. І навіть якщо ви випадково обіграєте їх, то гроші отримаєте навряд чи.

В англійській мові таких гравців називають Хастлер - шулерами, гемблер - професіоналами, що грають на гроші, відкрито визнають сім факт. Більярдний катала персонаж не менш культовий, ніж звичний картковий шулер.

Професіонал прораховує кожен удар, будує гру, стежить за позицією, аналізує ходи суперника, намагаючись стежити за всіма кулями на столі. Катала ж намагається звернути на свою сторону закони механіки, від чого пара міліметрів часом вирішує результат і партії, і грошей на кону.

Тут грають роль безліч чинників. Наприклад, мокрий стіл, мокрий від підвищеної вологості. При грі на подібному столі траєкторія удару спотворюється, а обертання кулі буде непередбачуваним. Дрібниць ж в більярді немає. Чого вартий непомітно пересунути куля на більш вигідну позицію, випадково торкнувшись його києм чи якимось іншим способом.

Головне завдання шулера - спокусити на гру. При цьому, він всім виглядом буде показувати свою незручну гру, щоб формально підвищити ваші шанси на перемогу, а значить і шанси на прийняття гри.

У минулому столітті американські Хастлер замовляли спеціально криві киї. Володарі таких просто викликали сміх в більярдних. Однак, сміх стихав, коли Хастлер йшли з забитими кишенями. Киї ж були ідеально відцентровані. Класний же гравець може перемогти з таким києм і на мокрому столі. Тому шулера шукають слабших і рівних собі суперників. А кошти при цьому хороші будь-які.

Майстерний катала примудряється підняти ставку до кінця серії ігор, яких буває по 5-6. Передчуваючи легкі гроші, жертва погоджується, якщо до цього перемагав. Однак, програє шулер раптом починає потрапляти і перемагає. Іноді катала вдається до психологічної атаки, кажучи під руку.

Прийоми постійно удосконалюються. Головними порадами ж є: вчіться грати, дотримуйтесь правил, не втрачайте голову.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART