Удари в більярді | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Удари в більярді

Удари в більярді

Постановка правильного удару в більярді - основна мета кожного гравця-початківця. Тільки поставивши технічно правильний удар, гравець може забезпечити собі перемогу покладаючись не тільки на удачу.

Існує величезна кількість різноманітних видів ударів. Кожен з них вимагає певної сили, напрямки і точки удару. Так, наприклад, чим далі від центру битка було завдано удару, тим більша сила обертання його інформують, що значно впливає на його швидкість і поведінку при зіткненні з іншими кулями. Це дозволяє підлаштовуватися під абсолютно будь-яку ситуацію на ігровому полі і стратегічно розпланувати кожен удар.

Так, наприклад, виконавши удар в центр битка, при зіткненні з іншим кулею він залишиться на місці. Якщо ж ви справите удар в нижню частину битка - він, після зіткнення з іншою кулею, повернеться. Практикуються також дугові удари, удари відбиті від бортів більярдного столу, переходи кулі через інший і багато інших.

Освоївши різноманітні види ударів в більярді, ви зможете не тільки підлаштовуватися під будь-яку ситуацію, а й самостійно її створювати. Але пам'ятайте, що на відточування техніки їх виконання можуть піти багато років і рідкісний професіонал володіє ними всіма досконало.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART