Російський більярд | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Російський більярд

Російський більярд

Російський більярд (Піраміда), як і видно з назви, є найпоширенішим видом гри в більярд на території пострадянського простору. Початком зародження гри стали часи правління Петра I. З тих пір, російський більярд терпів безліч трансформацій і змін, безліч піків популярності і забуття, що зробило його таким, яким ми знаємо його сьогодні.

Гра проводиться на столах для російського більярду розміром від 8 до 12 футів з нанесеною розміткою і лузами, незначно перевищують розмір куль. Використовується 15 куль кольору слонової кістки і відрізняється за кольором биток, яким і повинні наноситися всі удари в грі. Головна мета гри - першим забити вісім куль в лузу або набрати певну кількість очок. Також в грі діє система штрафів - за порушення основних і обумовлених перед грою правил, у гравця віднімаються окуляри. Передбачені т.зв. замовлення - перед ударом гравець озвучує номер кулі, який він спробує забити.

Виділяють також інший різновид російського більярду - вільна піраміда або «американка». Головна відмінність цього виду гри - можливість використовувати в якості битка будь-яку кулю на ігровому полі. Переможцем виходить гравець, який першим забив 8 куль.




Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART