Крейда Kamui 1.21b Sky купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Крейда Kamui 1.21b Sky

Крейда Kamui 1.21b Sky
Крейда Kamui 1.21b Sky   
Модель – Крейда Kamui 1.21b Sky
Ціна:
1 066 грн. ($26)

Крейда Kamui 1.21b
Для стабільної гри. Найменша витрата за рахунок використання у структурі крейди більш жорстких частинок. Звичний у використанні, що дає гравцеві більше зручності та впевненості у грі.
Нова крейда KAMUI, що з'явилася в 2011 році, 0.98 / 1.21 від компанії ENVISION зробив революцію в більярдному світі. Гравці в більярд отримали можливість удосконалити техніку своєї гри, роблячи точніші удари, уникаючи кікса. Секрет –ndash; в незвичайних якостях крейди KAMUI, що складається з найдрібніших фракцій, що володіє високим ступенем зчеплення і збільшує площу контакту наклейки кия з битком. Також завдяки найбільшій проникаючій здатності ця крейда довше залишається на наклейці кия, тому немає необхідності її мелить перед кожним ударом.
До досягнення такого результату компанія ENVISION йшла вісім років, вивчаючи природу явищ, що впливають на передбачуваність руху кулі після контакту з битком, проводячи дослідження та тести на молекулярному рівні. Протягом двох останніх років роботи над новинкою було вивчено та протестовано понад 100 різних формул крейди. Формула під номером 98 виявилася проривом у пошуках ідеальних якостей (саме тому в назві є індекс 0.98). Виробники більярдної крейди KAMUI досягли того, чого раніше не міг запропонувати ніхто інший.
Але фахівці компанії ENVISION не зупинилися на досягнутому і продовжили вдосконалити крейду KAMUI 0.98/1.21. У 2012 році на ринку з'являється оновлена ​​версія крейди KAMUI 0.98/1.21 з індексом «α» (alpha-альфа) у назві. Завдяки покращеній технології виробництва всередині крейди не утворюються мікроскопічні бульбашки повітря, що містять вологу. Раніше в процесі заморожування та подальшого розморожування крейда волога руйнувала його структуру, що спричиняло зміну ігрових характеристик. Крейда KAMUI 0.98α / 1.21 & alpha; не боїться заморозки, що є актуальним для нашого клімату.
У 2013 році знову прем'єра - крейда KAMUI 0.98β / 1.21. За складом він абсолютно ідентичний попередньої версії (KAMUI 0.98&lpha; / 1.21α), але тепер полюбився і професіоналам, і любителям крейд на 36% більше

Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART