Крейда Master (коричневий) 12шт. купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Крейда Master (коричневий) 12шт.

Крейда Master (коричневий) 12шт.
Крейда Master (коричневий) 12шт.   
Модель – Крейда Master (коричневий) 12шт.
Ціна:
185 грн. ($4.5)
Найпопулярнішу на сьогоднішній день марку більярдної крейди у світі виробляє американська компанія Tweeten Fibre Co., яка має вікову репутацію беззмінного лідера ринку більярдних аксесуарів, яка відома серед гравців у більярд також своїми наклейками та засобами для догляду за києм.
Крейда Master дещо м'якша порівняно зі своїм «собратом», крейдою Triangle – ще одним культовим продуктом під брендом Tweeten Fibre Co. Master мало кришиться, легко наноситься на наклейку більярдного кия і утворює на ній тонкий шар захисний, який тримається протягом тривалого часу. Зазвичай його вистачає для здійснення двох-трьох ударів без ризику «кікса», але, звичайно, мелить наклейку краще перед кожним ударом по більярдних кулях, як це роблять практично всі досвідчені любителі та професійні гравці.
Крейда Master має більш тверду, ніж у звичайної крейди, будову, відрізняючись від неї і за складом. Його рекомендують плавно та рівномірно наносити тонким шаром на шкіряну наклейку. При ударах, зміщених щодо центру більярдної кулі, крейда використовується як надійний захист від «кіксу». Відомо, що довгий час з метою уникнути прослизання кию по кулі та зриву удару гравці мелили наклейку або вапном, або шкільною крейдою, що швидко перетворювала поле більярдної баталії на будмайданчик.
Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART