Крейда Master (червоний) 12шт. купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Крейда Master (червоний) 12шт.

Крейда Master (червоний) 12шт.
Крейда Master (червоний) 12шт.    Крейда Master (червоний) 12шт.
Модель – Крейда Master (червоний) 12шт.
Ціна:
189 грн. ($4.5)
Найпопулярнішу на сьогоднішній день марку більярдного крейди в світі виробляє має вікову репутацію беззмінного лідера ринку більярдних аксесуарів американська компанія Tweeten Fibre Co., яка відома серед гравців в більярд також своїми наклейками і засобами по догляду за києм.
Крейда Master дещо м'якше в порівнянні зі своїм «побратимом», крейдою Triangle - ще одним культовим продуктом під брендом Tweeten Fibre Co. Master мало кришиться, легко наноситься на наклейку більярдного кия і утворює на ній тонкий захисний шар, який тримається протягом довгого часу. Зазвичай його вистачає для здійснення двох-трьох ударів без ризику «кіксування», але, звичайно, крейдувати наклейку краще перед кожним ударом по більярдним кулям, як це роблять практично всі досвідчені любителі і професійні гравці.
Крейда Master володіє більш твердим, ніж у звичайної крейди, будовою, відрізняючись від нього і за складом. Його рекомендують плавно і рівномірно наносити тонким шаром на шкіряну наклейку. При ударах, зміщених щодо центру більярдного кулі, крейда використовується як надійний захист від «кіксування». Відомо, що довгий час з метою уникнути прослизання кия по кулі і зриву удару гравці мелілі наклейку або вапном, або шкільним крейдою, швидко перетворюється поле більярдної баталії в будмайданчик.

Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ