Крейда Triangle (зелена) 12шт. купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Крейда Triangle (зелена) 12шт.

Крейда Triangle (зелена) 12шт.
Крейда Triangle (зелена) 12шт.    Крейда Triangle (зелена) 12шт.
Модель – Крейда Triangle (зелена) 12шт.
Ціна:
246 грн. ($6)
Більярдна крейда марки Triangle придбав прекрасну репутацію в усьому світі в якості економічного, має відмінні ігрові характеристики продукту. Його виробляють в Чикаго, в штаті Іллінойс США, де вперше сучасний більярдну крейду і був винайдений.
Вчора Tweeten поставляє на ринок цілу лінійку якісних більярдних аксесуарів, що мають масовий попит, включаючи наклейки для більярдних київ і крейда. У порівнянні з таким же популярним крейдою Master, який також виготовляє Tweeten, крейда Triangle більш жорсткий, менше кришиться і бруднить руки та одяг. Власники більярдних клубів цінують його за економічність і достатню твердість, а гравці віддають належне ігровим характеристикам: здатності довго триматися на шкіряній наклейці більярдного кия і надійно захищати від «кіксування».
Для виготовлення крейди Triangle сьогодні використовується формула, що включає діоксид кремнію, оксиди алюмінію в якості абразивних речовин, які надають дрібні твердість, і штучні барвники. Крейда Triangle випускається в декількох традиційних кольорах, відповідних найпопулярнішим кольорам сукна більярдних столів. Вихідна суміш в процесі виробництва потрапляє під пятнадцатітонний прес, після якого проходить процес сушіння, і у вигляді добре знайомих усім більярдисти кубиків крейди складається в упаковки.

Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART