Більярдні кулі Aramith Premier снукер купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Більярдні кулі Aramith Premier снукер

Більярдні кулі Aramith Premier снукер
  
Модель – Більярдні кулі Aramith Premier снукер
Ціна:
5 740 грн. ($140)
Aramith Premier - кулі з фенол-альдегідної смоли виробництва бельгійської фірми Saluc S.A., світового лідера індустрії виробництва більярдних куль. Набір складається з 22 куль стандартного для снукера діаметра 52,4 мм. Комплект Premier - це компромісний варіант, що задовольняє потреби вимогливих і добре розбираються в грі користувачів за мінімальну ціну.
Найчастіше, саме Aramith Premier можна зустріти в якості клубних куль в більярдних клубах спортивної спрямованості середнього цінового рівня. Це найкраща рекомендація, яка вказує на баланс ціни і технологій, що забезпечують довговічність використання.
Кулі Aramith Premier зроблені з високотехнологічної фенол-альдегідної смоли і проходять багатоступінчастий контроль якості за цілою низкою параметрів: оцінюються їх щільність, однорідність, діаметр і округлість, вага і пружність, а також якість зображення і полірування поверхні.
Виробництво фірми Saluc (Бельгія).
Діаметр: 52,4 мм
Тип гри: снукер
Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART