Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.) купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.)

Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.)
Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.)    Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.)
Модель – Наклейка для кия Master Ø11мм (1шт.)
Ціна:
42 грн. ($1)
Elk Master є одним з характерних зразків економічних більярдних наклейок, які користуються обопільним визнанням професійних гравців і аматорів більярду та мають впізнаваний дизайн. Яскраво-сині кольори наклейки в коробці з зображенням оленя були випущені на ринок американською компанією Tweeten Fibre Co., протягом століття використовує тільки якісні матеріали для виготовлення своєї продукції і самі передові технології.
Наклейки Elk Master виготовляються на фабриці Tweeten в штаті Чикаго, де також виробляються крейда Master, Triangle, наклейки Triangle і Le Pro, інша продукція компанії. Для них використовується високоякісна дубленої шкіра, що демонструє відмінну зносостійкість і добре зберігає свою форму, завдяки стійким хімічним зв'язкам, що з'являються в процесі дублення. Технологічним «ноу-хау» компанії Tweeten Fibre Co. при розробці Elk Master було рішення спресовувати шматки шкіри разом з синім крейдою.
Завдяки вкрапленням часточок крейди до складу наклейок, вони менше схильні до «Кікс», відмінно тримають крейду і підходять тим забудькуватим гравцям, які в запалі більярдних баталій забувають крейдувати наклейку свого кия. Тест з допомогою дюрометра показав, що нові зразки Elk Master відповідають загальноприйнятим для професійних наклейок стандартам твердості: по шкалі А твердості Шора значення зазначеного параметра становить 73.
Ще одним з переваг наклейок Elk Master і їх перевагою перед багатошаровими, яке визнають багато користуються ними гравці, є можливість обробки цих наклейок досить жорсткими інструментами для додання сферичності, шорсткості для кращого зчеплення крейди і формування без ризику відшарування шарів шкіри. Ось чому не оминають своєю увагою цю марку і виробники київ, забезпечуючи свою продукцію наклейками, які підійшли б новачкам, хто приступає до освоєння азів більярду.

Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ