Наклейки снукер Kamui Black Medium 11мм купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Наклейки снукер Kamui Black Medium 11мм

Наклейки снукер Kamui Black Medium 11мм
  
Модель – Наклейки снукер Kamui Black Medium 11мм
Ціна:
546 грн. ($13)

Наклейки KAMUI для снукера

Дана більярдна наклейка з самого початку створювалася для снукера. Її розмір, щільність, кількість шарів - все зроблено для досягнення максимального результату при грі в снукер.

Відмітна особливість KAMUI BLACK

У доповненні до переваг звичайних наклейок KAMUI, гравець, використовуючи KAMUI BLACK, може надати більше обертання кулі при меншій швидкості удару - більш еластична шкіра в наклейці KAMUI BLACK поглинає імпульс при ударі.

Чому гравці вибирають наклейки KAMUI:

- Підвищена стійкість до вологості. Шкіра для наклейок KAMUI проходить етап рослинного дублення. Це дозволяє зробити шкіру більш еластичною і міцною порівняно, наприклад, з шкірою, яка пройшла етап хромового дублення. Проте після рослинного дублення шкіра має тенденцію поглинати вологу, яка зменшує як міцність, так і еластичність шкіри. Саме тому KAMUI проводить додатковий, спеціальний, етап дублення шкіри після якого шкіра зберігає міцність і еластичність. Як результат - наклейки KAMUI не змінюють своїх ігрових властивостей навіть в середовищах з підвищеною вологістю.

- Зменшення ефекту "грибного капелюшка". Поява у наклейки форми "грибний капелюшок" пов'язано з відсутністю достатньої міцності у наклейки при ударі по кулях. Цей "капелюшок" не дозволить гравцеві зробити точний, акуратний удар. Під час дублення шкіри для наклейок KAMUI процес зупиняється саме в той момент, коли шкіра має найбільшу міцність і стійкість до утворення "грибного капелюшка".

- Стабільність. При виборі наклейки для кия дуже важлива її стабільність на всьому протязі її використання. Важко грати, коли ігрові характеристики нової наклейки відрізняються від попередньої, до якої ви вже звикли. KAMUI спрямовує великі зусилля на поліпшення традиційного методу контролю якості. Маючи велику базу даних по тестах і розробкам, KAMUI вдалося створити кращий контроль якості серед усіх виробників більярдних наклейок. Це дозволяє виробляти наклейки KAMUI, які абсолютно не відрізняються один від одного - тобто встановивши чергову наклейку KAMUI замість відпрацювала, ви не помітите різниці.

- Контроль якості шкіри для наклейок KAMUI. Якість і надійність є важливим моментом при виробництві висококласних більярдних наклейок. KAMUI ввів новий спеціальний метод перевірки шкіри на її структуру та реакцію на рослинне дублення. KAMUI працює над залученням нових і традиційних технологій, пошуком талановитих майстрів кожевенника. Все це допомагає покращувати якість виробництва шкіри для більярдних наклейок KAMUI.

Дана наклейка KAMUI BLACK має індекс жорсткості M (medium) - середня. Має відмінний баланс між обертанням битка і імпульсом удару. і середньої.Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ