Наклейки Emerald 13мм купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Наклейки Emerald 13мм

Наклейки Emerald 13мм
Наклейки Emerald 13мм   
Модель – Наклейки Emerald 13мм
Ціна:
245 грн. ($6)
В результаті багаторічних досліджень і розробок з урахуванням рекомендацій фахівців з виготовлення київ і професійних гравців компанією Tiger Products, одним з лідерів серед виробників більярдних наклейок і засобів по догляду за києм, розроблена наклейка Tiger Emerald. Вона містить десять шарів високоякісної свинячої шкіри і випускається діаметром 13 і 14 міліметрів.

Твердість по Шору наклейки для більярдного кий Tiger Emerald має значення 96 з 100 за шкалою А. У своїй семибальною системі виробник оцінює жорсткість наклейки Tiger Emerald в інтервалі між середньою і жорсткої (Medium / Hard).

Кожен шар шкіри наклейки Emerald пройшов багатоступеневу обробку і тестування на міцність і рівну поверхню. Склеювання шарів відбувається за унікальною запатентованою технологією вакуумного нашарування Vaculam®, в процесі якого між шарами усуваються дрібні бульбашки повітря. Завдяки цьому склеювання під тиском з метою надання необхідної жорсткості виходить особливо міцним і довговічним.

Наклейки для більярдного кий Tiger Products виготовляються на фабриці в Каліфорнії. Будь-яка з наклейок має на своїй поверхні, призначеної для приклеювання, тиснення. Відсутність такого може означати, що продукція підроблена.
Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART