Більярд: Техніка, правила, поради професіоналів купити у Києві та Одесі, вигідна ціна в Україні | Інтернет-магазин «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru | EN

БІЛЬЯРДИ І АКСЕССУАРИ

ПРОДАЖ І СЕРВІС

Більярд: Техніка, правила, поради професіоналів

Більярд: Техніка, правила, поради професіоналів
  
Модель – Більярд: Техніка, правила, поради професіоналів
Ціна:
303 грн. ($7.78)

Більярд: Техніка, правила, поради професіоналів (Здобніков Н.С.)

Ця книга відрізняється від інших посібників з більярду, перш за все, універсальністю та різноплановістю змісту, легкістю подачі матеріалу, докладним поясненням правил та техніки гри, грамотним підбором необхідних для розуміння тексту ілюстрацій.
Книга містить інформацію не тільки про історію більярду та відомих гравців, але і є незамінним практичним посібником для новачків і людей, знайомих з технікою більярдної гри лише поверхово. За допомогою цього самовчителя ви ознайомитеся з правилами більярду, порадами професійних гравців і методами тренування, освоїте основні удари і зможете застосувати отримані знання на практиці. Ви навчитеся правильному захопленню кия, особливостям натирання крейдою наклейки, секретам прицілювання і багато чому іншому. Ви станете "своїм" у будь-якому більярдному клубі і для вас не складе труднощів виграти партію в "Американку", "Карамболь" або "Малу російську піраміду". Досвідченим гравцям прочитання книги дозволить зробити гру більш красивою і результативною.Ну а якщо ви ніколи не були в більярдній і не катали кулі по зеленого сукна, то вам неодмінно захочеться це зробити ...Купити за один клік
Ваше ім'я:
Номер Вашого телефону:
Ви недавно переглядали

Tweeten
Billiards Professional
Artбильярт
Altenberg
Kamui
BCA
Aramith
Simonis
Tiger
Norditalia
 
Одеса •  Київ
Створення сайту
Одеса, BARBART