Лампи для більярду - освітлення у більярдній | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Лампи для більярду - освітлення у більярдній

Більярд в кіно

Більярд - це гра, де кожна дрібниця має величезне значення. Хороший стіл, правильний кий, ідеально гладкі кулі і, звичайно ж, гідне освітлення - вся сукупність цих факторів і складає більярд.

Освітлення - це те, на чому не можна економити в цій грі. Відблиски на кулях або тіні на сукні не тільки ускладнюють процес і отруюють задоволення, але також псують зір гравця. Ігрове поле має бути освітлене рівномірно, і цього можна досягти за допомогою спеціальних светорассеивающих ламп зі спеціальним матовим покриттям. Для того щоб досягти потрібного ефекту, важливо також визначити, яка кількість світильників повинно бути над столом.

Лампа для більярду зазвичай кріпиться на горизонтальній штанзі: на неї можна повісити від однієї до шести ламп. Кожному столу відповідає певна кількість світильників: над столом розміром в 7-8 футів буде достатньо двох-трьох ламп, над столом в 10-11 футів краще повісити чотири світильника, а над 12 футами - від чотирьох до шести. Не варто вішати багато ламп над маленьким столом і навпаки.

Більярдний світильник краще підвішувати на відстані 80-100 см від ігрового поля. Це оптимальна висота: стіл буде досить добре освітлений, а гравці не будуть зачіпати лампи киями.

Якщо ви думаєте про те, щоб купити більярдну лампу, то знайте: найдовше прослужить світильник з плафоном з металу. Це найміцніший матеріал, хоча нерідко плафони роблять і з інших матеріалів: наприклад, з ударостійкого пластику, дерева, тканини або скла. Зазвичай плафони фарбують в традиційний зелений колір - в тон до сукна столу (але, зрозуміло, ви можете вибрати будь-який інший колір).

Світильники зазвичай мають округлу форму, проте існують і лампи старого зразка, які особливо популярні були одно-два століття тому. Вони виконуються одним блоком, і за свою форму отримали смішну назву «гробики». Правда, зустрічаються вони не особливо часто.

Купити світильники для більярду та багато іншого ви можете в нашому магазині. Наші фахівці допоможуть визначитися і з кількістю ламп, і зі стилем - адже в більярдній все повинно бути спокійно і гармонійно, тому вибору світильників потрібно приділити пильну увагу.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART