Жінки в більярді | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Жінки в більярді

Жінки в більярді

Якщо ви стикаєтеся з більярдом лише епізодично, і ваші стосунки з ним залишаються на аматорському рівні рідкісних ігор в розпал дачних сезонів і у друзів, то Ви, мабуть, і не підозрюєте, наскільки звичної сьогодні стає картина перемоги в більярді жінок. Уже давно канули в лету ті часи, коли вважалося, що жінки не можуть грати на рівних навіть з найслабшими більярдистами серед чоловіків.

Нарешті, не варто забувати і про такий вагомий аргумент на користь органічності присутності жінок в більярді як естетична краса цього виду спорту. Думаю, ніхто не стане сперечатися з тим, що дівчата виглядають за більярдним столом набагато краще, ніж чоловіки. Цей вид спорту знаходиться практично на межі з мистецтвом.

Га-Янг Кім (Ga-young Kim), Південна Корея

Родом з Південної Кореї, є не менш талановитої більярдістка отримала перемогу в чемпіонаті світу з стрейт-пулу і завоювала більше 9 різних титулів на міжнародних турнірах. За невелике зростання і агресивну манеру гри журналісти прозвали її «Маленька дияволка».

Анастасія Луппова, Росія

Російська більярдістка, вважає за краще захисну тактику гри, відмінно володіє відіграшів, роблячи при цьому великі серії. Майстер спорту міжнародного класу з російського більярду, є володаркою кубка «Міс більярд 2009» та дворазовою чемпіонкою Європи.

Більярд це моє улюблене заняття, яке я вважаю і своєю професією.

Анастасія Ковальчук, Україна

Талановита українська більярдістка, володарка 6 титулів різних міжнародних турнірів. Кращим досягненням української спортсменки є друге місце на чемпіонаті Європи з російського більярду.

«У своєму житті потрібно робити все для того, щоб бути щасливим»

Джанет Лі (Jeanette Lee), США

Була неодноразово визнана журналом Більярд Дайджест (Billiards Digest - популярне американське видання присвячене більярду) найвидатнішою жінкою за всю історію пул-більярду. На рахунку Джанетта більше 30 перемог в різних чемпіонатах по пулу, в професійних колах вона також відома під ім'ям «Чорна вдова».

Ольга Милованова, Росія

Крім численних більярдних досягнень, серед яких перемоги на чемпіонаті світу та чемпіонаті Європи з російського більярду, майстер спорту міжнародного класу Ольга Милованова бере участь у фотосесіях для глянцевих журналів як модель.

Марія Шапкина, Молдавія

Професійна більярдістка з Молдавії, яка набула широкої популярності серед поціновувачів більярду завдяки своїй ефектній зовнішності. Серед основних досягнень цієї спортсменки бронзова медаль на чемпіонаті світу з російського більярду та участь в турнірі «Міс Більярд 2009».

Шанель Лорейн (Shanelle Loraine), США

Можливо, Шанель є найкрасивішою дівчиною, коли-небудь що брали за більярдний кий ...

Професійну кар'єру більярдістка Шанель початку 2000 року, вступивши в університетську команду. Незабаром вона стала переможницею жіночого чемпіонату світу з пулу (дев'ятка), зайнявши лідируючі позиції в світовому більярдному рейтингу. На сьогоднішній день Шанель продовжує радувати своїх численних шанувальників блискучими перемогами.

Ясмін Оушан (Jasmin Ouschan), Австрія

Зайняла почесне 3 місце на чоловічому чемпіонаті світу з стрейт-пулу де отримала своє прізвисько «Крижана принцеса», крім цього феноменального досягнення Ясмін Оушан є 9-разовою чемпіонкою світу з стрейт-пулу серед жінок.

Єва Лоуренс (Ewa Laurance), США

Професійний гравець в більярд. Переможець міжнародних і світових турнірів. Включена в зал слави Більярдного конгресу Америки.

Уенді Янс (Wendy Jans), Бельгія

Є однією з кращих більярдисток континентальної Європи. На її рахунку численні перемоги на різних чемпіонатах по пулу і снукера. Уенді Янс є 6-кратної переможницею чемпіонату Європи зі снукеру жіночої ліги (EBSA).

На сьогоднішній день статистика спортивних і комерційних змагань з більярду незаперечно свідчить про те, що жінки-більярдістка регулярно стають їх призерами. Наприклад, все частіше жіночі імена можна почути при оголошенні результатів змішаних турнірів з більярду, і цей факт вже давно нікого не дивує.

Більярд, що поєднує в собі грацію, витонченість і строгість плавних ліній жіночого тіла був наче створений для того щоб підносити жіночність. Варто підкреслити, і те, що помітне переважання чоловіків в більярді також додає жіночому образу в цьому виді спорту інтригуючий наліт екзотики.


Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART