Породи дерев для більярдного кия | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Породи дерев для більярдного кия

 

Киї для більярду роблять з дерева, вибираючи певні породи.

Палісандр

Виростає в Таїланді, на сході Індії, в Бірмі. Його фактура темна, іноді з додаванням коричневого або світлих фіолетових прожилок. Порода активно використовується в декоративних цілях, як оздоблювальний матеріал, для виготовлення кия і так далі. Вона не висихає, її легко полірувати, у неї висока щільність.

Амарант

Виростає в Південній Америці і в центральній частині континенту. Колір варіюється від багряного фіолетового до світлого, рожевого і коричневого. Деревина тверда, щільна, відмінно витримує підвищені динамічні навантаження, натяг, виглядає текстура красиво, оригінально.

Макасар

Його батьківщина Індостан. Колір насичений чорний з червоними або коричневими включеннями. Порода тверда, щільна, не тоне у воді, активно використовується і в декоративних цілях за свої унікальні властивості. Деревина дорога, вважається, що вона має яскраво виражену позитивну біоенергетику.

Венге

В основному дерево росте в Заїрі, відрізняється твердістю, вагою, міцністю. Колір темно-коричневий з прожилками, матеріал стійкий до механічних впливів, не гнеться.

Кевазінго

Виростає в екваторіальних африканських країнах, колір червоно-коричневий, зустрічаються відтінки червоного. Щільний, твердий, стійкий до шкідників, зовні нагадує палісандр.

Іпе

Виростає на Антильських островах, в Південній Америці. Матеріал міцний, стійкий до грибка, термітів, колір варіюється від чорного до оливкового з коричневим відливом. Щільність найвища в порівнянні з іншими породами дерева.

Граб

Виростає в Ірані, Європі, в деяких регіонах Азії і на території СНД. Найбільш поширений варіант в Росії. Матеріал міцніше дуба, жорсткий, міцний, колір світло-сірий. Дуже важливо правильно обробити деревину, так як в свіжому вигляді вона легко псується, свої унікальні техніко-експлуатаційні характеристики набуває тільки після належної обробки.

Лайсвуд

Його батьківщина Австралія. Відрізняється привабливою текстурою, відтінками від рожевого до коричневого, текстура має впізнавані серцеподібні промені, іноді дерево називають зміїним - зовні малюнок нагадує зміїну луску.

Ебен

Він росте в деяких регіонах Африки, в південній частині Індії, на острові Цейлон. Його колір насичений чорний з легким металевим відливом. Деревина щільна, тверда. Ебен відноситься до категорії найдорожчою деревини, що використовується для інкрустації, обробки. Вважається, що Ебен також наділений цілющими властивостями.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART