Чи варто економити на покупці сукна? | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Чи варто економити на покупці сукна?

Як навчитися грі в більярд

Від якісність сукна більярдного столу залежить і якість самої гри. Матеріал оббивки впливає на керованість кулями, їх гуркіт і швидкість руху. Коли мова йде про професійну піраміді застосовують сукно для більярду щільністю 320-390 грам на метр. Нейлон 30%, шерсть 70%. Чим менше щільність сукна, тим менше і його практичність і довговічність. Більш щільний матеріал відрізняється більшою «повільністю», проте він прослужить довше і приховає всі дефекти плити. Здебільшого на швидкісні показники впливає не щільність, а технологія вироблення і якість полотняною нитки.

Виробники професійного сукна для більярдних столів нечисленні. Найвідоміша в нашій країні компанія - Iwan Simonis. Уже багато років на займається випуском професійного матеріалу для Піраміди і Пула.

В останні роки на українському ринку стали з'являтися численні підробки під сукно Simonis. Виробляються вони, в основному, в Угорщині або КНР, що ще гірше. Непрофесіонал навряд чи зможе відрізнити підробку від справжнього оригінального сукна. Однак вже після пари-другой тижнів його використання різниця стає «на обличчя». Псевдосукно має короткий термін служби, відрізняється малою стійкістю до опіків і поганий керованістю кулі.

Найдосконаліше технологічно сукно на нашому ринку - це бельгійське більярдне сукно Iwan Simonis. Сукно використовується на всіх чемпіонатах світу і проводиться за унікальним сучасним технологіям. Також варто відзначить англійське сукно Tournament, яке наступає на п'яти своєму бульгійскому конкуренту.

Як висновок можна сказати про те, що економити на придбанні сукна для більярдного столу не варто. Адже від його якості залежить і те, скільки задоволення ви отримаєте від гри.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART