Як правильно вибрати чохол для більярдного кия | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Як правильно вибрати чохол для більярдного кия

чохол для більярдного кия

Чохол для більярдного кия необхідний, щоб забезпечити збереження останнього в процесі транспортування. Тому, в процесі його виготовлення враховується необхідність чохла захищати кий від вологості, високого температурного впливу, механічних пошкоджень, так як все це може стати причиною псування більярдного інструменту або порушити його точність.

Так що, якщо ви замислюєтеся над тим, чи потрібен вашому кия чохол, обов'язково придбайте його. Чохол може бути вам не потрібен тільки в одному випадку, якщо ви граєте в більярд у себе вдома, коли транспортувати кий для гри немає необхідності. Але, ніколи не варто забувати про те, що вас можуть запросити в гості, щоб зіграти разом з друзями в більярд на їх території. В цьому випадку чохол вашому кия буде необхідний. А якщо вам доведеться відправитися в дорогу або в подорож, в процесі якого ви не плануєте залишати гру в більярд надовго?

Так що, краще нехай чохол для кия у вас завжди буде під рукою. Чому не можна скористатися києм на місці, там, де ви будете грати? Більшість професійних гравців вважають за краще використовувати в процесі гри особистий інструмент - це не тільки зручно, але з цим пов'язано багато забобонів. Зокрема, свій кий завжди допомагає перемогти ...

На що варто звертати свою увагу при виборі кия? Вибирайте відповідний твердий і щільний матеріал для чохла. Тільки така тканинна основа зможе захистити ваш більярдний інструмент від пошкоджень і ударів. А ось від чохлів, виконаних з м'яких матеріалів, краще відмовитися - вони зможуть захистити ваш інструмент тільки від пилу, але не більше.

Оптимальним і дуже зручним варіантом може стати варіант чохла, зробленого з щільного вінілу або з натуральної шкіри. Такі моделі чохлів можуть захистити ваш кий від температурних стрибків, попадання вологи і подряпин. А якщо шкіряний чохол буде не просто фабричним, а ручної роботи, то в цьому випадку він стане ще й модним аксесуаром.

Розглядаючи різні моделі чохлів і кейсів для кия , обов'язково звертайте увагу на наявність відділень і їх розмір. Чим більше буде в чохлі додаткових відділень - тим зручніше для вас.
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART