Круїз-більярд або як грати на кораблі! | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Круїз-більярд або як грати на кораблі!

Немає кращого відпочинку, ніж відправиться в круїз на кораблі. Але майже не буває круїзів без качки. Качка судна в кілька балів майже не відчувається. Сама качка ділиться на кільову і бортову. Друга, як правило, не впливає на самопочуття, а ось кільова коли досягає 5-6 балів може зіпсувати не тільки настрій, але і вплинути на здоров'я. Саме для цього на круїзних судах встановлюють спеціальні закрилки, які дозволяють стабілізувати становище корабля, коли він перевалюється з хвилі на хвилю, з носа на корму.

Але ми хочемо розповісти про те, як же в таких умовах качки можлива на круїзному лайнері гра в більярд. Адже серед мандрівників є багато шанувальників цієї чудової гри. Але яка може бути гра, якщо через качки судна кулі на столі катаються як завгодно в будь-яких напрямках. Але бажання і відпочинок туриста закон для круїзної компанії, яка хоче забезпечити максимальний сервіс своїм клієнтам.

Є завдання - буде і рішення. Саме тому керуюча компанія лайнера Radiance of the Seas поставила перед інженерами завдання знайти конструктивне рішення, яке дозволить стабілізувати стіл за будь-якої хитавиці. І розробники відмінно впоралися. Всередину механізму установки столу додали кілька гіроскопів. Гіроскопи це прилади з вільною віссю, що зберігає незмінне положення при будь-яких положеннях самого приладу. Поєднавши гіроскопи з електроприводами, вдалося забезпечити стабільне положення столу при будь-якому стані поверхні палуби судна.


Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ