Жіночий більярд - якщо жінка бере в руки кий ... | «БІЛЬЯРД СЕРВІС»
| ru

БИЛЬЯРДЫ И АКСЕССУАРЫ

ПРОДАЖА И СЕРВИС


Жіночий більярд - якщо жінка бере в руки кий ...Жіночий більярд - не таке рідкісне явище, як багато хто думає. Поява дам в більярдній можна порівняти з річною грозою - протвережує, освіжають, розбавляють просочену парами алкоголю і азарту атмосферу. А якщо дівчина бере в руки більярдний кий , то весь чоловічий контингент закладу на деякий час втратить пильність і уважність.

Жіночий більярд розвивається, з'явилися навіть відомі більярдістка, як Анна Мажіріна, Джанетта Лі, Діана Миронова та ін. Дами зізнаються, що їм набагато цікавіше грати з чоловіками, ніж між собою. Тут діють свої правила, є певний етикет і манери поведінки. Його популярність зростає і цілком ймовірно, що скоро жіночий більярд увійде в олімпійську програму.

Чому жінки беруть в руки кий?
У кожної для цього свої причини, але багато хто говорить про:

  • цікавість штовхає дівчат вперше переступити поріг клубу;
  • розсмакувавши гру, дівчата починають входити у смак - їм подобається;
  • йдуть в більярдну «за компанію»;
  • отримання порції чоловічої уваги;
  • спраги здобути перемогу над чоловіком.

Новачкам треба бути готовими до насмішок з боку сильної статі. Особливо, якщо дівчина зазнала невдачі, то кількостей в сторону жіночої логіки їй не уникнути. Але сильні і стійкі леді не покидають гру і обов'язково домагаються успіху.Є навіть звід негласних правил жіночого більярду.

  1. Попільничці і склянках з напоями не місце на борту більярдного столу . Також верхом непристойності є куріння над сукном.
  2. Треба проявляти повагу до інших учасників гри. Заборонено відволікати гравця перед самим ударом, вставати навпаки лузи, куди цілиться партнер, спиратися на борт тієї частини столу, куди цілиться противник.
  3. Одяг повинен бути зручним. Інакше можна побачити в очах оточуючих тільки співчуття і навіть глузування.

Що стосується правил чоловічого більярду, то жінка ті, які допомагають стати їй у вигідному світлі перед опонентами. Як навчитися грати в більярд? Можна перечитати багато літератури, переглянути відеоролики, але чи не краще пізнати ази на практиці? Хороший тренер і постійна практика допоможуть отримати справжню насолоду від гри в більярд. А кращими вчителями будуть, звичайно ж, сильні і досвідчені чоловіки.

Більярд та дівчата - супер-фото!
Тестування більярдного кия
Жінки в більярді
Інші цікаві і корисні статті з більярду
Вам може бути цікаво

Всі статті про більярд

Tweeten Billiards Professional Artбильярт Altenberg Kamui BCA Aramith Simonis Tiger Norditalia
 
Одеса •  Київ
Создание сайта
Одесса, BARBART